Дисплей, що скручується, від Samsung у дії

Samsung добре знає, як зачепити презентацією концепта девайса. І новий прототип дисплея, що скручується, вас також не розчарує. Його було продемонстровано на цьому тижні в Сан-Франциско. Цей дисплей діагоналлю в 5.7 дюйма розроблений на основі OLED-технології. І він легко згортається до компактної кишенькової форми.

Роздільна здатність дисплея   — 1920х1800 Full HD, максимальна піксельна інтенсивність   — 386ppi. Він кольоровий і яскравий, не поступається за якістю екрану на Samsung Galaxy S7 edge, чого і варто було очікувати від розробників компанії. Дисплей накручується на компактну металеву основу, яка в діаметрі виходить не ширша за круглу коробку для фотоплівки, лише довша.

Товщина екрану всього 0,3 мм, а важить він 5 грам. Він має скручуючий радіус 10R, це, по суті, означає, що скрутити його можна в ємність з діаметром всього в 10 мм.

Але є і кілька підводних каменів, що не дивно (рано захоплюватися занадто сильно!). Товщина у 0,3 мм   — це тільки сам екран, без тачскріну. Сенсорна панель не тільки додасть ваги дисплею, а й поставить під питання гнучкість усього девайса.

Дисплей, що скручується, від Samsung у дії

Крім цього, ще залишилося вирішити, куди встромити батарейку для такого пристрою. Представлений концепт заряджувався ззовні. Та й користувачам напевно захочеться отримати який-небудь захисний шар для OLED-дисплея, в іншому випадку його дуже легко буде пошкодити. &Nbsp; Невідомо, скільки разів можна скрутити дисплей від Samsung перш, ніж він пошкодиться. На презентації концепту, коли розробників запитали про це, зрозумілої відповіді вони дати не змогли, сказавши тільки, що "це хороше запитання".

Цей дисплей був не єдиним гнучким, що представила компанія Samsung на цьому тижні. Менш спірним, проте не менш технічно вражаючим став гнучкий екран діагоналлю в 5,7 дюйма з роздільною здатністю у 2560х1440, також товщиною в 0,3 мм. Використання цього дисплея в гаджетах набагато простіше уявити.

Концепти і прототипи   — далеко не індикатор фінального продукту. Однак, у Samsung зазвичай немає проблем з втіленням представлених концептів в життя. Чутки про те, що компанія розробляє смартфон, який скручується, вже пішли. Імовірно, це буде Galaxy X   — один з флагманів на операційній системі Android, які Samsung планує випустити у продаж в 2017 році.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар