Повітряний фільтр від Molekule очистить ваш будинок за допомогою світла

Розробники нового повітряного фільтра вірять в те, що використана ними очисна технологія значно перевершить традиційну технологію HEPA. Очищувач повітря від Molekule (який, до речі, назвали також — Molekule) працює за технологією фотоелектрохімічного окислення (PECO) для видалення з повітря не тільки домішок і алергенів, але також і вірусів з бактеріями. Пристрій одночасно і очищає, і дезінфікує повітря.

На відміну від традиційної технології, по якій дрібні шкідливі частинки захоплювалися, по цій всі вони знищуються вже в повітрі. Фільтр, покритий нано-частинками, випускає потік світла, що каталізує окисні реакції. Завдяки цим реакціям відбувається руйнування домішок, алергенів, бактерій і вірусів на молекулярному рівні. В результаті шкідливі частинки стають базовими нешкідливими. І завдяки тому, що пристрою не доводиться захоплювати частинки, з цією технологією знешкодити вийде навіть елементи, розмір яких в 1000 разів менше. Технологія значно розширює ліміт пристроїв очищення повітря.

Очищувач повітря Molekule

Сам девайс виглядає досить привабливо: це срібний металевий циліндр з розташованим знизу повітрозабірником і випускною системою по верху. Також помітити можна коричневу шкіряну ручку і круговий тачскрін. Поставлятися пристрій буде в комплекті з додатком, що дозволяє здійснювати контроль і налаштовувати фільтри.

Очищувач повітря Molekule

Розробникам ще тільки належить протестувати пристрій не в лабораторних умовах, а в реальних ситуаціях, щоб краще вивчити технологію PECO. Нам залишається тільки сподіватися на те, що у них знайдеться час для нормального аналізу можливостей пристрою Molekule, адже з'явитися в продажу вона повинна вже в наступному році. Оголошена вартість в 799 $, а також можливість оформити попереднє замовлення за 499 $ і стати одним з перших власників девайса.

Як і з усіма повітряочисниками, до Molekule будуть випущені змінні фільтри. До девайсу можна буде підключити систему обслуговування за 99 $ в рік. Користувачам не доведеться самим розбиратися з тим, які і коли фільтри міняти, їм будуть приходити автоматичні повідомлення в разі потреби. У вартість обслуговування також увійдуть пре-фільтри для регулярної заміни (приблизно раз в 3 місяці) і нанофільтр, який спокійно прослужить цілий рік.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар