ОС Windows 10

Смартфон Moly X1 на платформі Windows 10 навряд чи піде далі краудфандінга

Смартфон Moly X1, на виробництво якого зараз збираються кошти на Indiegogo, представляється розробниками як девайс, що підходить для роботи і захищає дані. Швидше за все, він не продасться. Попереду ще трохи більше двох тижнів на збори коштів, але на момент написання цієї новини підписалося під проектом і внесло свої кровні тільки 14 чоловік. Розробники смартфона явно намагалися виїхати на популярності моделі HP Elite x3, вирішивши запропонувати більш доступну модель на Windows 10. Але на кампанію просто сумно дивитися. Вона безпосередньо доводить, що проблема ж не тільки в залізі.

Phone Biz від VAIO - хороший смартфон від відомого японського виробника

Ще в жовтні минулого року відомий японський виробник VAIO завив про своє бажання співпрацювати з Microsoft у виробництві мобільних телефонів. І ось відбулася презентація їх первістка серед смартфонів, телефон з дивною назвою - Phone Biz. Працює пристрій на системі Windows 10 Mobile, що є природнім, також підтримує Cortana and Windows Continuum.

Користувачі Steam масово переходять на Windows 10

У листопаді сервіс Steam, що належить до Valve, провів опитування користувачів платформи. Юзерів запитали: яким комп'ютерам та операційним системам вони віддають перевагу. Підсумки опитування виявилися досить цікавими.

Підписатися на цей канал RSS