Користувачі Steam масово переходять на Windows 10

У листопаді сервіс Steam, що належить до Valve, провів опитування користувачів платформи. Юзерів запитали: яким комп'ютерам та операційним системам вони віддають перевагу. Підсумки опитування виявилися досить цікавими.

У листопаді сервіс Steam, що належить Valve, провів опитування користувачів платформи. Юзерів запитали: яким комп'ютерам та операційним системам вони віддають перевагу. Підсумки опитування виявилися досить цікавими.

Як з'ясувалося, все більше геймерів надають перевагу « десятці » від Windows. Якщо в кінці літа лише 17% користувачів Steam заявляли про використання Windows 10, то вже у листопаді показник виріс до 29%.

Користувачі Steam масово переходять на Windows 10

Статистична служба компанії Valve опублікувала й інші дуже цікаві дані. Так, 19% користувачів ігрової платформи застосовують при грі вбудовані адаптери виробництва Intel. 26% використовують карти ATI і AMD. Поза конкуренцією виявилися відеокарти NVIDIA – їх встановили на свої комп'ютери 54% шанувальників Steam.

Користувачі Steam масово переходять на Windows 10

Експерти відзначили, що 67% респондентів мають на своїх ПК обладнання, цілковито сумісне з DirectX 12. Як відомо, DirectX 12 працює лише на останній версії операційної системи від Windows. Користувачі старих ОС американського софтверного гіганта просто не в змозі оцінити весь потенціал наявної у них техніки.

Чіпами від Intel обладнані 76,36% комп'ютерів шанувальників Steam. У 23,64% на ПК встановлено процесори AMD. Кількість двоядерних і чотириядерних процесорів приблизно однакова.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар