Android Wear буде ретельно опрацьовано до осені

Ось уже як два роки розробляється Android Wear, але розумні годинники все ще недостатньо популярні і затребувані. На щорічній конференції I/O представники компанії Google оголосили вихід нової платформи: Android Wear 2.0. Функціонал розумних годинників з її допомогою буде перероблений так, щоб вирішити основні проблеми, що виникають у користувачів.

На думку розробників проблемні моменти розумних годинників крутяться навколо трьох сфер: оптимальне отримання інформації при погляді на годинник мигцем, листування і фітнес. Додатки для кожної з цих сфер були удосконалені.

Найбільш глобальні зміни отримала система листування. В першу чергу було змінено відображення сповіщення про повідомлення для різних додатків. Тепер це не просто білі картки. За кольором фону повідомлень можна буде зрозуміти, з якого додатка воно прийшло. Для Gmail це червоний колір, для Hangouts   — зелений і так далі. Повідомлення з додатків також почнуть займати більше місця на екрані, щоб користувач їх не пропустив. При бажанні, звичайно, їх можна вільно і швидко повернути до початкового екрану розумного годинника.

Android Wear 2.0

Можливість відповіді на повідомлення також зайняла велике місце в оновленні. У додатках працюють розумні відповіді, картки з якими пропонуються користувачеві після того, як система прочитає вхідне повідомлення. Якщо вони не підходять, користувач зможе або набрати за допомогою swipe-системи своє повідомлення на клавіатурі, або написати його на екрані годинника, самостійно виписуючи літери. Завдяки системі самонавчання Android Wear 2.0 точно зможе розпізнати ваш особистий почерк.

Зміни в системі спіткали і призначений для користувача інтерфейс. Для управління пристроєм використовуються жестові руху вгору і вниз. Якщо ви потягнете екран вниз з верхньої сторони екрану, перед вами з'явиться система навігації по самому пристрою, завдяки якій можна швидко перейти на будь-який додаток або повідомлення.

Зміни для сфери фітнесу за підсумком зачіпають не тільки фітнес. Тепер додатки на годиннику можуть працювати відособлено, для цього достатньо отримати з'єднання з мережею. Так, завдяки цьому, якщо ви захочете відправитися гуляти тільки зі своїм розумним годинником, вам не доведеться довантажувати окремо музику зі Spotify і попередньо синхронізуватися з аккаунтом в оффлайн-режимі.

Звичайно, в Google не переробили всю систему повністю. Нова версія базується на початковій оперативній системі, вона просто доповнена і удосконалена для зручності користувача. Але, на жаль, потримати годинник з новою версією Android Wear в руках нам вдасться не раніше наступного року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар