Китайська компанія LeEco представила свій перший автоматизований електрокар LeSEE

Стережись, Тесла!

Компанія LeEco нагадує, що світ не зійшовся клином тільки на телевізорах і смартфонах! Раніше в цьому році представники компанії повідомляли про інвестиції в Faraday Future і Aston Martin. А сьогодні LeEco вже представляє свій перший електромобіль LeSEE, здатний пересуватися без водія.

Китайська компанія LeEco представила електрокар LeSEE

Під час демонстрації машина LeSEE пересунулася з контейнера з самого кінця сцени. Потім виконавчий директор компанії Цзя Юетін продемонстрував самостійне пересування та паркування електрокара, керуючи їм голосовими командами через мобільний додаток. Правда, в обмеженому просторі електрокар рухався дуже повільно.

Інформації про технічні характеристики поки немає. На даний момент був продемонстрований тільки концепт електрокара. І демонстрація виглядала як міцний старт компанії в цій сфері!

Автоматизований електрокар LeEco LeSEE

Компанія виступає інвестором китайської платформи за викликом таксі онлайн Yidao Yongche. LeEco розраховує, що в майбутньому з електрокарів LeSEE вийде сформувати цілий парк автоматизованих таксі. Зрозуміти, вільна машина чи ні, можна буде по різноколірних світловим сигналами на передній частині авто.

В відео з демонстрації у електрокара можна побачити класичні передні двері і двері з заднім розташуванням петель. Задні сидіння зможуть підлаштовуватися під тіла пасажирів — да, це виглядає як цікавий концепт! Також позаду передніх сидінь розташувалися екрани, мабуть, додані розробниками LeEco для розваги пасажирів під час поїздки. Цзя Юетін додав, що електрокари будуть забезпечені системами розпізнавання осіб і самонавчання. Але, щоб переконатися в цьому, нам варто почекати повноцінного демо по системам.

Автоматизований електрокар LeEco LeSEE

Перший електрокар від LeEco дебютує на Авто шоу в Пекіні 24 квітня. Ми будемо тримати вас в курсі подій!

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар