Anker PowerHouse-монструозна батарея буде заряджати твій телефон ще сорок днів після Апокаліпсису

Повністю заряджений стандартний акумулятор смартфона забезпечує близько 2 500 mAh енергії, чого вистачає для того, щоб апарат на повній потужності працював увесь день. Компанія Anker випустила новий блок живлення PowerHouse, який за розмірами завбільшки з цеглину. А похвалитися може потужністю у 120 600 mAh. Якщо з якоїсь причини ти залишився без електрики, з цим блоком живлення ти зможеш сорок днів поспіль заряджати свій смартфон до повного заряду.

Але ця батарейка здатна не лише підживлювати твій смартфон. Спереду на ній розташовано 4 USB-порти, DC-роз'єм на 12 вольт для гаджетів, розроблених спеціально під твою машину, а також стандартний триконтактний роз'єм для зарядки чого завгодно, що встромляється у звичайну розетку. За допомогою батареї PowerHouse можна зарядити ноутбук п'ятнадцять разів. Або тримати включеним міні-холодильник протягом семи годин.

Anker PowerHouse – монструозна батарея буде заряджати твій телефон ще сорок днів після Апокаліпсису

Коли енергія у блоці PowerHouse остаточно витратиться, її можна буде перезарядити всього за десять годин, використовуючи зарядник, який входить у комплект поставки. Відсоток заряду, що залишається у блоці живлення, відображається на великому LCD-дисплеї. А маючи точний індикатор не забути поставити блок живлення заряджатися простіше, ніж зі стандартними чотирма точками, що підсвічуються.

Anker PowerHouse - монструозна батарея буде заряджати твій телефон ще сорок днів після Апокаліпсису

Батарейка обійдеться в 500 $, приблизно як і бюджетний газовий генератор. Проте на випадок Апокаліпсису газовий генератор на тлі такої новинки списувати з рахунків все ж не варто. В пост-апокаліптичному світі знайти паливо буде мабуть простіше, ніж працюючу розетку для зарядки гігантської батарейки. На щастя для нас, представники Anker пообіцяли випустити сонячний генератор для PowerHouse, який повністю зарядить блок за шістнадцять годин. Непогано для джерела енергії, яке поміститься у багажник твого вірного Форда.

Anker PowerHouse - монструозна батарея буде заряджати твій телефон ще сорок днів після Апокаліпсису

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар