Model 3 від Tesla Motors доступний електрокар

31 березня 2016 року відбулася довгоочікувана презентація доступної моделі електрокара від Tesla motors - Model 3. Новинка вражає своїм космічним дизайном – обтічні м'які лінії кузова в поєднанні з мінімалізмом форми зовнішніх деталей просто зачаровують. І це тільки початок.

Model 3 від Tesla Motors презентація 31 березня 2016

На одному заряді акумулятора автомобіль здатний подолати 215 миль (близько 346 км), тобто про його економічність цим сказано все. Розгін до швидкості ста кілометрів за 6 секунд. Виробник впевнено заявляє, що Model 3 має найвищі оцінки по безпеці пересування і найбезпечніший автопілот. Седан вміщує до 5 пасажирів, включаючи водія. Авто має два багажника – по одному в передній і задній частині авто.

Model 3 від Tesla Motors доступний електрокар

Вартість електрокара в базовій комплектації 35 000 уо. Новинка була настільки очікуваною, що ще до офіційної презентації перед представництвом компанії вишикувалася довга черга з бажаючих внести 1000 уо передоплати для замовлення. На сьогодні бажаючих придбати Model 3 вже більше 270 тисяч, хоча заявлені раніше обсяги виробництва обмежені 50 тис примірників. У світ новий електрокар виїжджає в 2017, і, як висловилися в Tesla motors, параметри авто Model 3 ще можуть змінитися в кращу сторону.

Model 3 від Tesla Motors доступний електрокар

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар