Пристрій Bixi дозволяє управляти гаджетами без дотиків

Кожен з нас бував у ситуаціях, де необхідним є безконтактне управління девайсами: коли руки мокрі, брудні або просто зайняті. Намочити або забруднити улюблений високотехнологічний гаджет не хочеться, але що поробиш? Впадати у відчай не варто, адже на Kickstarter було запущеноа кампанію зі збору коштів на безконтактний пристрій управління, названий Bixi. Він вже готовий прийти до вас на допомогу (якщо добереться до масового виробництва).

Bixi, створений розробником Bluemint Labs, орієнтований на управління численними гаджетами інтернету речей. Таких ми вже бачили досить багато. Наприклад, пристрій Knocki дає можливість управляти за допомогою стукотінню по поверхнях. А Bixi — завдяки жестам.

Пристрій Bixi

Bixi - це оптичний сенсор в силіконовому корпусі, з дисплеєм Gorilla Glass 4, захищеним від подряпин. Розміри пристрою — 6.6 х 5.8 см. Його можна прикріпити на стіну, поруч з якими-небудь девайсами або просто встановити на кавовому столику. Він розрізняє вісім різних рухів з відстані не більше, ніж 25 см і під максимальним кутом огляду до 35 градусів. Серед них є тапи в повітрі, прокручувальні рухи, прокрутка за годинниковою і проти годинникової стрілки. Ви зможете використовувати цей поступ для управління такими ресурсами як Spotify, Netflix і YouTube, а також приладами інтернету речей типу Lifx, Philips Hue, Bose SoundTouch і камерами GoPro. Сумісність з IFTTT, однак, дозволяє за допомогою Bixi управляти й іншими гаджетами системи розумного будинку.

Пристрій Bixi дозволить управляти гаджетами без дотиків

Налаштування рухів для управління здійснюється через супутній додаток на iOS або Android. У Bluemint припускають, що девайс стане в нагоді не тільки для того, щоб вимикати світло або перемикати серіали на Netflix, але і для управління камерами GoPro, встановленими на шолом. Само собою, додаткове кріплення для байка або машини можна буде придбати окремо.

Bixi

Зі смартфоном Bixi з'єднується по Bluetooth, а ось додаток пересилає інструкції на інші девайси по Wi-Fi. Заряджається пристрій через USB-кабель, заряду повинно вистачати на місяць використання. Щоб зарядити повністю знову, досить підключити його до мережі на пару годин.

Зараз на Kickstarter досить внести 69$, щоб в перспективі отримати девайс. Відправлення, якщо все піде за планом, намічено на березень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар