Розумний столик SOBRO збереже ваші напої холодними

Кавові столики складно назвати найгламурнішій частиною інтер'єру. Їх основне завдання в тому, щоб залишати на них будь-яку дрібницю типу ключів і пульта від телевізора, так ставити чашки і тарілки з перекусом під перегляд фільму або спортивної гри. але новий кавовий столик SOBRO від StoreBound готовий стати більш корисним і функціональним предметом меблів. Це розумний столик з вбудованим холодильником, спікерами і навіть підсвічуванням. Всі функції контролюються через додаток на ваш смартфон.

Розумний столик SOBRO

Звичайно, якщо у вас вітальня оформлена в вікторіанському стилі, то столик SOBRO туди не впишеться. Він навіть виглядає технологічно: з білим згладженим штучним покриттям, затемненій скляною поверхнею і світлодіодним підсвічуванням. Зовні столик нагадує гігантський стильний спікер. Але дизайн оманливий. Так, музику через столик можна програвати, але звук йде з невеликих отворів на одній стороні. Вбудований спікер гучніший, ніж здається. На кожній стороні є зарядні порти, стандартні AC і USB для підключення самих різних пристроїв. Це виявиться корисно, коли до вас в гості прийдуть друзі, розсядуться на дивані і хором зрозуміють, що їм терміново потрібна розетка. А ось для підключення ноутбука або ігрової приставки варто вибрати джерело живлення потужніший.

Столик SOBRO

Вечірка не відбудуться, якщо ви не надасте гостям напої, бажано прохолодні. Раз у раз підніматися за напоєм дратує, особливо коли пити хочеться в розпалі футбольного матчу. Якщо ви не хочете пропустити найцікавіше, вам досить буде відкрити вбудований міні-холодильник столика SOBRO. Температура тримається середня, достатня для того, щоб зберігати пиво і газовану воду охолодженими, не перетворюючи в шматки льоду. Влазить туди до тридцяти пляшок або жерстяних банок. температуру можна контролювати через додаток, з мобільним пристроєм столик зв'язується по Bluetooth. Спікер і підсвічування теж налаштовується через додаток.

Стіл SOBRO

Робочий прототип кавового столика SOBRO вже зібраний, але до моменту повноцінного релізу він ще буде доопрацьовуватися. Планується, що в роздріб він коштуватиме близько 1200 $ (що, звичайно, дорожче більшості ікеевскій кавових столиків), але і якість з функціональністю підвести не повинно. Якщо такі гроші віддавати не хочеться, то можна внести мінімум 649 $ в кампанію на Indiegogo і в вересні стати одним з перших щасливих володарів SOBRO. Звичайно, якщо збори і виробництво пройдуть за планом.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар