Рідер Aura One від Kobo отримав великий екран і захист від води

Коли ми говоримо про електронні читалках, ми в першу чергу згадуємо про Amazon Kindle. Однак, існує безліч відмінних електронних книг від не найбільших компаній, таких як Kobo. Останнім творінням цієї канадської компанії став рідер Aura One. Пристрій з екраном діаметром в 7.8 дюйма відмінно підійде тим, хто настільки любить читати книжки запоєм, що не готовий розлучатися з ними навіть у ванній.

Найважливіше в цій моделі — її розмір. Більшість електронних читалок випускаються в розмірі 6 дюймів, вони компактні і зручні. Але тачскрін моделі Aura One становить 7,8 дюйма в діагоналі. У Kobo повідомляється, що з таким великим екраном можна дозволити використовувати більші шрифти і широке відбиття абзаців, а також скоротити кількість перегортань сторінок.

Рідер Aura One від Kobo

Незважаючи на те, що ця читалка виходить найбільшою на сучасному ринку, вона при цьому досить легка і тонка. Її розміри 195.1 х 138.5 х 6.9 мм, вага — близько 230 грам. Це можна порівняти з більш компактною книгою від Kobo, моделлю Aura H2O, що вийшла в 2014 році. Ще одна важлива перевага нового рідера   — водонепроникність стандарту IPX8. Це означає, що її можна на пару годин опустити в воду на глибину до двох метрів. І це не стане перешкодою для працездатності девайса.

E-ink екран нового рідера від Kobo зроблений так, щоб полегшити читання для очей. Розробники також прибирають блакитне підсвічування. Яскраве блакитне світло може підривати наші біоритми, через що любителям почитати на ніч стає складніше засипати після прочитання пари розділів улюбленої книжки. Згідно з інформацією від Kobo, нова система ComfortLight PRO відсікає блакитне світіння. Завдяки цьому користувачам буде простіше відновити свої біологічні ритми і почати нормально засинати. Тут також є сенсор денного освітлення, що модифікує яскравість екрану залежно від часу доби.

Електронна книга Aura One від Kobo

Як і з більшістю інших електронних читалок, з Aura One ви зможете вибирати оптимальні розмір і дизайн шрифту, а заодно налаштовувати чіткість тексту. Користувачі зможуть регулювати поля сторінок, виділяти окремі абзаци і користуватися вбудованим словником, якщо наткнуться на слова, незрозумілі їм. З 8 Gb внутрішньої пам'яті завантажити на Aura One можна буде 6000 книг. А 512 Mb оперативної пам'яті з процесором частотністю в 1 GHz перегортання сторінок буде швидким і плавним.

У продаж Aura One відправляється 30 вересня. Коштувати читалка буде 229$.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар