Смартфон BLU Tank Xtreme 5.0 демонструє свою живучість

Компанія BLU Products, яка базується в Майамі, відома створенням своїх разлоченних смартфонів, націлених на середній клас. У минулому році вона вийшла і на ринок преміум-класу разом зі своїм повністю металевим дизайном смартфонів. Тепер компанія повертається до того, з чого починала, але з деякими особливостями. Новий BLU Tank Xtreme 5.0 абсолютно пролітає в плані потужності і технічних характеристик. Але є у нього те, про що його конкуренти (і побратими від компанії) могли б тільки мріяти: живучість завдяки купі фішок, доступних раніше тільки на просунутих дорогих моделях BLU Products.

Смартфон BLU Tank Xtreme 5.0

Модель Tank Xtreme 5.0 і правда нагадує за зовнішнім виглядом танк. У нього є всі явні ознаки міцного смартфона, такі як товста гумова рамка, що оберігає девайс, якщо він раптом впаде. Смартфон отримав рейтинг водонепроникності IP65. Це, звичайно, не найвищий з існуючих показників, але він стає таким, коли справа стосується попадання всередину бруду. У цій ціновій категорії, однак, ви все одно не знайдете смартфонів з аналогічними показниками захищеності.

BLU Tank Xtreme 5.0

Варто ще раз нагадати, що технічні характеристики у цього смартфона все одно не вражають. Він працює на чотирьохядерному процесорі частотністю 1,3 GHz від MediaTek і оснащений тільки 1 Gb оперативної пам'яті. Цифри "5.0" в його назві говорять тільки про діагоналі екрана в 5 дюймів. Роздільна здатність у дисплея при цьому 1280 х 720 пікселів. Основна камера взагалі розчаровує своїми 5 мегапікселямі. Але вона хоча б врівноважується фронтальною, що отримала все ті ж 5 мегапікселів. Працює смартфон на операційній системі Android 6.0 Marshmellow, що відносно непогано. Все-таки, Nougat теж ще не на кожен смартфон може накатуватися.

Протиударний смартфон BLU Tank Xtreme 5.0

Протиударний телефон BLU Tank Xtreme 5.0 Все в порядку (крім живучості) у смартфона Tanx Xtreme тільки з ціною. Він вже доступний і, само собою, не залочений під оператора. Вартість позначена в 129,99$. За цю суму ви отримаєте посередній смартфон на шостому Android, який можна буде кидати куди завгодно і упускати хоч кожен день. Або кидати щось на нього.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар