Роботизований костюм Method-1 від нової корейської компанії 4 метри на зріст

Один молдовсько-американський дизайнер в коаліції з молодою корейською компанією робототехніки об'єдналися для того, щоб побудувати гігантського меха-робота ростом майже в 4 метри. Отриманий пристрій має вигляд, як з якогось фантастичного фільму типу "Аватар". Але по факту він більше схожий на єгеря з фільму "Тихоокеанський кордон", тому що реагує на всі рухи свого пілота. Так що, якщо в майбутньому нас чекають напади прибульців з глибин, нам знайдеться, чим їх зустріти!

Ім'я Віталія Булгарова ви, швидше за все, навіть не чули. Але його роботи бачили точно. Його високотехнологічні дизайни роботів використовувалися в таких фільмах як "Термінатор", "Робокоп" і "Трансформери", а також в іграх "Старкрафт" і "Варкрафт".

Method-1

Тепер він об'єднався не з голлівудськими продюсерами, а з розробником робототехніки, новою компанією Korea Fututre Technology. І завдяки цій компанії Булгаров зміг перенести один зі своїх дизайнів у реальність. Меха-робот отримав назву Method-1. І це величезний роботизований костюм майже в 4 метри зросту, який виглядає так, немов вийшов з футуристичної відео-ігри. Однак, він вийшов не тільки крутим зовні, але і вельми функціональним. Подивитися на його можливості можна в демонстраційному відео.

Пілот сидить в забраній склом кабіні, тримає пару ручних контролерів. А руки роботизованого костюма рухаються, коли пілот в кабіні рухає руками з контролерами. Костюм здатний навіть ходити, а не тільки махати руками. У всякому разі, по рівній поверхні. Але ось працює Method-1 поки що тільки від кабелю. До того ж, йому потрібен страхувальний гак зверху, який допомагає тримати рівновагу і не завалюватися.

Роботизированний костюм Method-1

Булгаров каже, що використовувати костюм можна буде там, де всі ці кабелі і троси не стануть проблемою. Тобто, поки в такому костюмі НЕ повоювати з прибульцями. І один з таких роботизованих костюмів відправиться на Фукусіму в Японії для допомоги у звільненні простору від уламків після землетрусу. А нам залишається чекати інших новин і розробок, що стосуються Method-1 і сподіватися на те, що від стримуючих проводів девайс позбудеться в найближчому майбутньому!

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at:
http://ipkey.com.ua/uk/robots/818-method-1.html#sigProIde271a5086f
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар