Роботизована рука Dobot M1 допоможе розвитку малого бізнесу

Управління малим бізнесом саме по собі є складним, навіть якщо не порівнювати його з величезними виробничими фабриками, оснащеними роботизованим обладнанням. Щоб допомогти малому бізнесу активніше розвиватися, одн китайський стартап створив пристрій Dobot M1. Це програмована роботизована рука зі змінними насадками-інструментами, за допомогою якої можна різати, гравірувати, друкувати і виробляти.

На першу модель, орієнтовану на малювання і розфарбовування, ще в минулому році збирали гроші. Кампанія і виробництво пройшли успішно. Але модель M1, на відміну від своєї попередниці, більш індустріальна. Вона розроблена спеціально для малого бізнесу для використання в складських приміщеннях і невеликих майстернях. Залежно від того, яким інструментом ви плануєте скористатися, вона може служити для безлічі різних завдань.

Роботизована рука Dobot M1

Базова рука девайса довжиною 40 см може піднімати і переносити предмети вагою до 1,5 кг. Щоб керувати нею, можна підключити Ethernet-кабель або скористатися бездротовим способом з'єднання по Wi-Fi або Bluetooth. Управління здійснювати можна через операційні системи Windows, Mac або Linux. Для тих, хто хоче розбиратися з рукою самостійно, передбачений відкритий API.

Функціональність девайса йде від можливості змінювати насадки з різними інструментами. Користувач зможе з її допомогою піднімати предмети, але якщо встановити насадку 3D-принтера, зможе і друкувати власні деталі для виробництва чого завгодно. А з насадкою-лазером на предметах можна гравірувати власні написи і зображення. Передбачено тут і насадку для пайки, але вона йде в більш просунутому, а не базовому, наборі.

Робот Dobot M1

Можливостей у девайса дійсно безліч. Так з однієї з насадок він може розпізнавати предмети і кольори на конвеєрній стрічці, а потім сортувати їх. А ще можна взяти відразу парочку і запрограмувати їх працювати у парі. З ним ви зможете оптимізувати роботу на невеликому виробництві і добитися великих успіхів.

Зараз на Dobot M1 збираються кошти на Kickstarter. Свою початкову мету девайс вже в два рази перекрив. Базовий набір для себе по кампанії придбати можна за 1,599$. Більш просунутий обійдеться вже в 2,099$. Кампанія триватиме до 13 січня. І, якщо все піде за планом, відправлятися до своїх нових власників девайси почнуть вже в травні 2017 року.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар