Все, що вам потрібно знати про дрон DJI Mavic Pro

Найбільш відомий виробник дронів DJI анонсував свою нову модель Mavic Pro. Ця модель обіцяє користувачам всі можливості лінійки DJI Phantom, але в більш компактному корпусі, переносити який також буде набагато простіше.

Кінцівки дрона, як видно було ще на злитих матеріалах, розташовуються горизонтально. Але їх можна скласти для найбільшої компактності. А потім прибрати дрона Mavic Pro в рюкзак. Так, в самий звичайний рюкзак. Носити з собою громіздкий кейс більше не буде потрібно. У складеному стані довжина дрона становить 198 мм, ширина   — 83 мм, висота   — 83 мм. Важить він всього 743 грами.

Дрон DJI Mavic Pro

Спереду розташована практично та ж камера, що і на Phantom 4. Вона здатна записувати відео з роздільною здатністю 4K частотністю 30 fps. Для отримання більш чистої картинки користувач зможе переключитися на режим запису в 1080p з частотністю в 96 fps. Знімки виходять в 12 мегапікселів, однак, кут огляду в порівнянні з Phantom 4 було знижено, він склав 78 градусів. Це все ще більше, ніж можливості камери iPhone 7. Правда, не набагато.

Камеру помістили в пластиковий міхур, прикріплений до дрону на кронштейн. Це зроблено для того, щоб уберегти її, в разі якщо дрон піде на не саму м'яку посадку.

DJI Mavic Pro

В DJI повідомляють, що дрон Mavic Pro зможе летіти протягом 27 хвилин. Нову, більш компактну батарею, встановлено на верхній частині девайса. Максимальна швидкість склала 64 км/год, при цьому радіус зйомки камери становить майже 7 км. Як і у випадку з серіями Phantom і Inspire, відео можна буде відразу транслювати на Facebook Live, Periscop й інші популярні стрімінгові сервіси.

Контроль здійснюється через новий пульт управління. На ньому є власний маленький дисплей, стіки для управління і навіть підставка для вашого смартфона. Однак, ви також зможете користуватися лише мобільним додатком, щоб управляти девайсом.

Пульт керування до дрону DJI Mavic Pro

З п'ятьма сенсорами видимості, GPS, GLONASS, двома ультразвуковими видошукачами й іншими системами дрон DJI Mavic Pro може літати як зовні, так і в приміщенні. Систему автопілота він також отримав просунуту. Наприклад, ви можете тапнути на екрані смартфона на будь-який предмет, а потім дрон автоматично зробить його знімок. Або, переключившись у режим Селфі, вам досить буде просто махнути рукою, щоб привернути його "увагу". А якщо з'єднання з пультом управління або смартфоном дроном буде втрачено, він автоматично повернеться до відправної точки.

Вартість дрона оголошено в 999$. Однак, в DJI також планують продавати його без нового пульта управління за 749$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар