Scanbot - людиноподібний робот із плавниками пінгвіна і серцем на тачскрін

За стендом компанії Qihan на виставці IFA 2016 в Берліні тріо роботів Sanbot, пофарбованих у всі кольори веселки, демонстрували танцювальні рухи під якусь поп-пісеньку. Тому що, якщо ти хочеш привернути увагу на заході, розпухлому від гаджетів великих компаній типу Samsung або Asus, тобі потрібно дійсно виділятися. І роботи від Qihan виділялися.

Цей рішучий маленький робот отримав руки, що нагадують плавники пінгвіна, пару коліс замість ніг і тіло, набите купою сенсорів. За допомогою сенсорів він зможе виконувати найрізноманітніші допоміжні роботи. Починаючи із забезпечення безпеки вашого будинку, закінчуючи допомогою в лікувально-реабілітаційних центрах в якості учня асистента. Згідно із заявою розробників, роботи Sanbot вже було протестовано на різних роботах в Китаї: на підприємствах роздрібної торгівлі та навіть в аеропортах.

Людиноподібний робот Sanbot

Sanbot забезпечений 3D-камерою в стилі Kinect, камерою з HD-роздільною здатністю в області його LED-очей, тачскріном на грудях і інфрачервоними сенсорами на ногах. Задня частина голови робота оснащена HD-проектором, а в торс вбудовано два спікера і сабвуфер. Управляти роботом можна через тачскрін на грудях, додаток на iOS і Android або зовсім давати йому завдання через хмарний сервіс.

Робот Sanbot

Компанія Qihan вперше представила робота Sanbot за межами Китаю. Розробники розраховують, що їх пристрій зможе знайти собі роботу в різних індустріях в Європі. І у них є всі шанси це реалізувати: коштує один такий робот не дуже дорого (для допоміжного високотехнологічного робота, звичайно ж) — всього 6000$. Пізніше в цьому місяці компанія планує представити в Китаї оновлену версію Sanbot, забезпечену артикульованими руками, а не плавцями.

У представленому розробниками відео сам робот заявляє, що його можна навчити робити абсолютно все, а тут ви можете ознайомитись з іншими відео з робототехніки. Він може стати вашим дворецьким, секретарем або охоронцем. А ще продавцем в вашому магазині, офіціантом в ресторані або гідом на виставці сучасного мистецтва. Останнім часом подібних роботів ми бачимо безліч. Але Sanbot виглядає дійсно милим і доброзичливим, не дивлячись на те, що збирається забрати вашу роботу.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар