PowerEgg - дрон незвичайного формату

Зазвичай, коли хтось говорить слово "квадрокоптер", ти уявляєш дрона з пропелером і колісною посадковою системою. Але вони не повинні бути саме такими. На ділі одна компанія з Китаю представила свого дрона, який виглядає як щось, що вийшло з лабораторій Capsule Corp.

PowerEgg — перший автономний дрон від компанії Power Vision, що базується в Пекіні. Для розробників він став першим кроком на шляху виробництва літальних апаратів. PowerEgg важить лише 2 кг, за розмірами він приблизно як м'яч для гри в регбі. Його корпус зроблено зі щільного пластику. І, незважаючи на назву, дрон вийшов напрочуд міцним.

Дрон PowerEgg

Посадкова система і пропелер складаються, щоб пристрій було зручніше транспортувати. І легко розправляються, коли він відправляється в політ. Окей, технічно складається тільки посадкова система, лопаті пропелера тобі доведеться складати самостійно.

PowerEgg

На нижній частині PowerEgg розташована камера з роздільною здатністю 4K UHD на шарнірі з можливістю повороту на 360 градусів. У верхній частині дрона встановлена батарея ємністю 6400 mAh. Power Egg може літати як зовні, так і в приміщенні. Зовні у нього включається вбудована GPS-система. У приміщенні він переключається на сонар і вибудовує траєкторію польоту так, щоб не врізатися в усі об'єкти, що його оточують.

Камера з роздільною здатністю 4K UHD до PowerEgg

Примітна не тільки форма PowerEgg. Користувачі зможуть керувати ним як джойстиком, що додається, так і жестовим контролером, схожим на той, що йде з Nintendo Wii. Цей другий контролер призначений для тих, хто тільки починає освоюватися у справі пілотування дронів. Керувати рухом пристрою з його допомогою дійсно просто. Махаєш джойстиком — яйцеподібний дрон злітає. Махаєш вправо або вліво — він рухається в бік. В процесі користувачеві буде потрібно утримувати спеціальну кнопку на джойстику, щоб пристрій розумів, що ним не просто випадково махнули. Якщо для тебе це якось занадто ново і потужно, ти завжди можеш перемикнутися на класичний контролер.

Жестовий контролер до PowerEgg

Як дрона, так і контролер можна об'єднати з мобільним пристроєм. Сам PowerEgg оснащений антеною для прийому сигналу. На великій відстані він все одно буде дотягуватися до вашого смартфона на iOS або Android. Правда, не до контролера. Максимальна дистанція прийому сигналу вражає — вона склала 5 км. Максимальна швидкість 13 м/секунду, працювати на одному заряді батареї дрон буде 23 хвилини.

На сайті розробника дрон вже доступний для замовлення. Коштувати буде 1288$, відправка намічається на жовтень.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар