Нові ваги від Withings' стежать за здоров'ям твого серця

Реєстрація прогресу відмінно мотивує при скиданні ваги. І, мабуть, тому ваги від Withings' стали настільки популярні, що компанія представила вже четверте покоління пристрою. Остання модель, названа Body Cardio, також відстежує здоров'я твого серця.

Розроблені на основі попередніх моделей ваги Body Cardio визначають вагу, масу жиру в організмі, м' язову масу, відсоток рідини і серцевий ритм. Досить просто встати на них для отримання даних. Але нова модель отримала ще одну корисну функцію: вона розраховує розмір серця користувача за швидкістю пульсової хвилі.

Розумні ваги Body Cardio від Withings'

Що таке швидкість пульсової хвилі? Вона вимірюється по вібраціям, генеруючимся по артеріях, коли твоє серце б' ється. Висока швидкість пульсової хвилі говорить про артеріальну ригідность, яка визначає високий тиск. Низька швидкість навпаки сигналізує про нормальну роботу серця.

Технологія вимірювання швидкості пульсової хвилі зазвичай використовується медиками, до неї вдаються вже тоді, коли у пацієнта вже є проблеми з підвищеним артеріальним тиском. Розумні ваги Body Cardio зможуть визначати швидкість, вираховуючи час, за який кров від серця надходить до вен на ногах.

Розумні ваги Body Cardio від Withings'

Девайс не стане заміною візитів до лікаря, але допоможе визначити проблеми з тиском на ранніх стадіях. Так користувач зможе заздалегідь вжити якихось заходів щодо зміни свого стилю життя в кращу сторону.

Як і попередні версії вагів від Withings', модель Body Cardio зв' язується з домашньої Wi-Fi мережею. Ви зможете перенаправляти всі дані в додаток Health Mate від розробника, яке працює під операційними системами Android і iOS. Додаток також виводить прогноз погоди. Можна отримати швидке погодне зведення з ранку, перш ніж вставати на ваги, що буде дуже корисно для метеозалежних.

Розумні ваги Body Cardio від Withings'

Користувачам, серйозно стурбованим своєю вагою або бажаючих поліпшити свою фізичну підготовку, додаток Health Mate в сукупності з даними з розумних ваг Body Cardio надаватиме інформацію про всі зміни у вигляді графіка. Так користувач зможе відслідковувати всі коливання маси тіла. Особливо корисно буде моніторити швидкість пульсової хвилі, щоб не пропустити проблеми з тиском і вчасно звернутися до лікаря.

Ваги Body Cardio вже доступні для замовлення через сайт компанії Withings' або через App Store за 180$. Без сумніву, це буде одним з найдорожчих аксесуарів в твою ванну кімнату, не відлитих з чистого золота, хіба що ви маєте ще зубну відео-щітку Prophix. Але з алюмінієвим корпусом і міцною скляною поверхнею виглядає девайс відмінно, при цьому маючи просунутий функціонал.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар