Розумний термометр Withings Thermo - технології на варті здоров'я

Творці термометра Withings Thermo істотно полегшили життя всім батькам без винятку. Звичайно, пристрій можна використовувати для вимірювання температури як діткам, так і дорослим, і кожен знає, як важливо мати під рукою точний і надійний прилад. Thermo від компанії Withings був представлений в рамках щорічної виставки CES 2016 і відразу ж привернув увагу аудиторії рідкісним поєднанням практичності та комфорту у використанні.

Thermo обладнаний 16 інфрачервоними датчиками із запатентованою системою HotSpot Sensor & trade ;, яка забезпечує високу точність вимірювань всього за 2 с. Результати вимірювань в автоматичному режимі через Wi-Fi передаються у профіль користувача, створений в спеціальному ПЗ. Додаток встановлюється на смартфон або планшет з IOS або Android, і дозволяє зберігати, відстежувати і аналізувати динаміку змін отриманих результатів у часі. А обмінюватися з лікарем інформацією тепер можна просто натиснувши одну клавішу смартфона. Для автономної роботи використовуються 2 батарейки АА, заявлений час роботи яких 2 роки. У продажу Withings Thermo з'явиться вже навесні поточного року і коштуватиме він 100 доларів.

Розумний термометр Withings Thermo & ndash; технології на варті здоров'я

Варто лише легко торкнутися до поверхні шкіри, щоб провести досить точні вимірювання. Оскільки при такому способі пристрій не контактує ні з якими рідинами організму (як оральні або вушні термометри), Withings Thermo є ще й одним із самих гігієнічних термометрів. Його вже називають революцією у системі охорони здоров'я і прогнозують велике майбутнє.

Розумний термометр Withings Thermo & ndash; технології на варті здоров'я

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар