The Prophix - розумна зубна щітка з функцією відеозапису

Американська стоматологічна асоціація рекомендує використовувати електричну зубну щітку замість звичайної. Але навіть з достатньою потужністю чистки можна пропустити якісь місця, поки ти чистиш свої зуби. Компанія Onvi готується відправити на ринки розумну зубну відео-щітку Prophix. Поки відбувається чистка зубів, на телефон транслюється пряме відео з рота.

Розумна зубна Prophix від Onvi

Щітка Prophix укомплектована маленьким ліхтариком і HD-камерою, здатної записувати відео роздільною здатністю в 1080p і знімати 10-мегапіксельні знімки. Завдяки камері користувачі зможуть записувати викликачі нудоту наближені відео того, де і як головка що чистить проходиться по зубах. Всі частинки їжі, що застрягли між зубами, також потраплять на відео крупним планом. А з ними і наліт на язиці. На щастя, пристрій комплектується декількома знімними насадками, призначеними для максимально ефективного очищення порожнини рота. Серед них сама головка що чистить, маленьке дзеркальце, гумовий наконечник і кутова стоматологічна насадка. Додатково, якщо при чищенні ти знайдеш проблемне місце, можна просто зробити швидкий знімок і потім показати його своєму стоматологу.

Розумна зубна Prophix від Onvi

Розумна зубна Prophix від Onvi

Можливість зняти власний документальний фільм з порожнини свого рота не дуже дешева. За девайс, який просто покращує твою домашню систему чистки зубів (читай — дзеркало у ванній і пару пильних очей), компанія Onvi просить 400$. Це в два рази дорожче, ніж будь-яка пристойна електрична зубна щітка від Oral-B або Sonicare. Так, для людей зі стоматологічними проблемами, наприклад, гінгівіт, гумовий наконечник і стоматологічна насадка можуть стати дуже корисні. Але включати ліхтарик і транслювати відео чистки зубів — та ще й встановлювати на смартфон відповідну програму для девайса — це якось аж надто наворочено.

Однак, якщо у тебе є зайві 400$ на зубну щітку Prophix з вбудованою відеокамерою, значить, ти однозначно доросла людина, здатна приймати зважені рішення про те, що купити. І досить доросла для того, щоб просто регулярно і ретельно чистити свої зуби без необхідності орієнтування по якомусь ігровому додатку.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар