Компанія Samsung представила свої нові розумні фітнес годинники

У Pebble вийшли нові розумні годинники, спрямовані на фітнес-сектор, компанія Samsung теж не відстає і представляє свої розумні годинники для спорту та фітнесу Gear Fit 2

Починаючи з сьогоднішнього дня можна оформляти попередні замовлення на Samsung Gear Fit 2. Пристрій випускається в стандартному чорному кольорі, але також є в блакитному варіанті і в кольорі "фуксія" (який Samsung називає просто рожевим).

Фітнес годинник Samsung gear fit 2

Перший браслет Gear Fit привніс багато відмінних рішень і був досить амбітним стартом. Ось тільки під масою не надто видатного програмного забезпечення і супер-тонкої формою розробники забули про те, що браслетом користуватися потрібно регулярно. Gear Fit 2 втратив в розмірах (особливо в області лицьової панелі) і був оснащений цілою купою корисних функцій, які виділяють його із загальної маси традиційних фітнес-годинників.

Фітнес годинник Samsung gear fit 2

Важлива зміна в годиннику — на відміну від першої моделі вони чітко спрямовані на шанувальників фітнесу. Працюють вони виключно з операційною системою Android.

Нові годинники захищені від попадання вологи, працюють під Bluetooth 4.2, оснащені GPS-навігацією і вбудованим монітором серцевого ритму. І, якщо ви вирішите залишити свій телефон вдома, на годиннику є 4 Gb вільного місця. На жаль, але всі можливості годинників приходять з пристойною ціною — коштувати вони будуть 179$, а без зарядки працювати всього 3-4 дні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар