Робот Cozmo від Anki - живий мультяшний персонаж

Ви думали, що Zenbo від Asus наймиліший робот з тих, що з'явилися останнім часом? Але робот Cozmo від Anki його абсолютно в цьому обскакав.

Робот Cozmo від Anki

Стартап-компанія Anki, що базується в Сан-Франциско, вже заробила собі непогану репутацію в справі розробки машин, якими можна керувати через телефон. Але їх нова розробка, робот Cozmo, стає самою класною технологічною іграшкою з тих пір, як на ринку з'явилися ляльки, здатні обмочити свої памперси. Хоча перш ніж повноцінно представити робота, керівник компанії, Борис Софман, повинен був пояснити, як вони до нього дійшли:

— Ми хотіли представити реальному світу персонажа з мультфільмів. Ми хотіли створити пристрій, в який люди будуть закохуватися.

Робот Cozmo від Anki

Що це взагалі означає? Ні, хлопці, це не "Хто підставив кролика Роджера" з намальованими персонажами, які живуть поруч з тобою. Але це не менш круто. Уявіть, що Валл-І і Єва з мультфільму Pixar могли розмножуватися. Якби такою здатністю мультяшних роботів наділили, на світ з'явився б Cozmo. І він дійсно чарівний зі своєю маленькою скргуленою голівкою і короткими руками-підйомниками. За розміром він не більше коробки з гральними картами.

Робот Cozmo від Anki

Але на перший погляд робот Cozmo виглядає просто як красива пластикова іграшка. До тих пір, поки його не включають і не з'єднують зі смартфоном для управління. Тоді робот по-справжньому оживає. Він відкриває два маленьких ока на екрані, розташованому на його голові. І починає досліджувати місце, в якому він опинився. Його рухи рівні і гладкі. Ні, це не механічна іграшка Furby. Цей малюк-робот дійсно намагається зрозуміти, куди його поставили. У кімнаті, де проходила демонстрація, абсолютно всі присутні в нього моментально закохалися. Робот заволодів увагою всіх.

Софман додав:

— Думати про Cozmo ми почали ще в 2011 році. Але повноцінно працювати над ним   — тільки в 2013. Ми надихалися роботами Pixar і Dreamworks, що показують в своїх мультфільмах відмінних і креативних персонажів. Ми почали питати себе про те, як саме перенести такого персонажа в життя, зробити його живим. Ми хотіли, щоб персонаж не тільки висловлював емоції, а й розумів, що відбувається навколо нього.

Наш Cozmo здатний розрізняти різних людей і запам'ятовувати тих, з ким він зустрічався. Якщо грати з ним кожен день, він стане більш інтерактивним, буде радий тебе бачити. Коли він бачить когось в перший раз, він ставиться до нього з підозрою. Так що, він будує свої взаємини з тобою і вивчає навколишній світ.

Робот Cozmo від Anki вражає і закохує. І вже в жовтні його почнуть відправляти за попереднім замовленням за ціною в 180 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар