Дрон Agri Drone вбиває комах на фермах Японії

Японські розробники представили дрона, основне завдання якого — боротьба з комахами, що знищують і поїдають урожай. Зустрічайте — Agri Drone.

Команда інженерів-розробників і програмістів зібралася в університеті Сага в південній Японії. Вони планують перевести сільськогосподарський ринок з масового використання шкідливих пестицидів на точкове знищення шкідників дронами. Розроблений фермерський дрон Agri Drone вже успішно пройшов тести на соєвих та картопляних полях, знищивши близько 50 різноманітних шкідників, серед яких метелики, гнус і білі цикади. Дрон спочатку вишукує комах, а потім позбавляється від них.

Фермерський дрон Agri Drone

На представленому розробниками відео Agri Drone відправляється патрулювати поля. Його служба починається вночі, коли більшість хижаків уже заснула, а шкідливі комахи навпаки рушають на промисли з місць, де ховалися протягом дня. Патруль також може починатися рано вранці, коли робітники ще не вирушили на поля. Дронів можна запускати автоматично, тим самим організовуючи безперебійну роботу щодо захисту врожаю на фермі.

Коли Agri Drone виявляє загрозу у вигляді комахи на поле, він точково стріляє по комасі невеликим зарядом пестицидів. Таким чином хімікати все ж використовуються, але ними не доводиться обприскувати все поле. Відбувається тільки знищення комах, а урожай не накопичує в собі величезну кількість хімії. Крім пестицидного гармати дрон оснащений інфра-червоними і термальними камерами для найкращого відстеження комах, паразитуючих на полях.

Однак, якщо ви хочете повністю позбутися від пестицидів на своєму полі, Agri Drone прикриє тебе і в цьому. Розробники оснастили його електричної мухобойкой. Так що, фермерський дрон, помітивши комаха, може відправитися боротися зі шкідником врукопашну. Ну типу того. Так що, спасибі тобі, Agri Drone, за те, що стаєш літаючим роботом-вбивцею, якого ми так чекали.

Технологія поки знаходиться на ранній стадії, дрона поки тільки активно тестують. Але стережіться, жуки. Ще трохи і Agri Drone прийде на поля по ваші душі!

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар