Новини іграшок для дітей

Інтерактивна лялька Luvabella може стати проривом у ляльковому виробництві

Магазини для дітей завалені ляльками різних форм і розмірів. Одні з них можуть говорити, а інші навіть здатні їсти, плакати і бруднити підгузники. Але Luvabella від виробника Spin Master значно відрізняється від усіх цих ляльок. Вона виглядає як справжній прорив у області виробництва роботизованих інтерактивних іграшок. Хоча і здатна пробратися в дитячі кошмари, тому що працюючий прототип виглядає моторошно.

Інтерактивний навчальний проектор Egger для дітей

Egger — інтерактивний проектор, розроблений спеціально для дітей. Це потужний інструмент, за допомогою якого батьки зможуть розвивати в своїх дітях креативність. Egger використовує ігри, засновані на аугментованій реальності, додатки і уроки, які дозволяють дітям взаємодіяти з навчанням на просунутому сучасному рівні. Це — домашній кінотеатр, навчальний центр та розвага для всієї родини.

Сферичний модульний робот Cell Robot для дітей та дорослих

Іграшкові роботи сьогодні дуже поширені. З ними можна грати, вчитися програмуванню і навіть пробувати подружитися. Багато з них модульні, до них можна додавати додаткові компоненти. Але навряд чи в цьому вони зможуть зрівнятися зі сферичним CellRobot від компанії KEYi Tech. Його можна без проблем перетворити в купу різних предметів: розумну камеру, систему захисту будинку або навіть робота-бармена.

Jooki - музичний автомат для дітей

Jooki — це дитячий музичний програвач, управляти яким допомагають іграшкові фігурки, а не звичне меню з кнопками. Націлено девайс на самих маленьких любителів музики. Музичне сховище працює як спікер з Bluetooth і Wi-Fi. Управління відбувається за унікальною системою. Щоб вибрати, що саме слухати, необхідно просто переставляти іграшкові фігурки.

Яскравий 3D-принтер da Vinci miniMaker для роботи з дітьми

3D-принтер da Vinci miniMaker був розроблений для того, щоб його можна було вільно розміщувати в школах. З цим принтером маленьким майбутнім дизайнерам і інженерам буде простіше зрозуміти, як працює сучасне аддитивное виробництво. Розробники, китайська компанія XYZ Printing, представили пристрій яскравим і барвистим, що привертає увагу дітей.

Bose дозволить дітям зібрати свій власний спікер

Тільки недавно випустивши бездротову версію своїх флагманських навушників, що пригнічують зовнішні шуми, розробники з Bose вирішили не зупинятися на досягнутому і представили Bluetooth-пристрій, який орієнтований на більш юну аудиторію. Девайс Speaker Cube представляє собою компактний спікер, який дозволить дітям зрозуміти, як працюють сучасні аудіо-технології. Пристрій призначений для дітей від 9 років і старше.

Розумна гумова качка Edwin співає колискові і перевіряє температуру води

Знайомтеся, качка Едвін. Вона пройшла через багато випробувань. Її розробники з PI Labs планували випустити Edwin у вільний політ ще в 2014 році, але кампанія на Kickstarter не принесла бажаних результатів. Проте Едвін — стійка качка.

Розумний електрокарт для дітей

Один із засновників компанії Nest, Тоні Фаделл, займається не тільки розробкою розумних термостатів і детекторів диму. Днями він урочисто відкрив нову компанію Actev Motors, яка представила розумні карти Arrow, призначені для дітей. Вони покликані допомогти дітям відчути, що з себе взагалі представляють електричні машини.

Підписатися на цей канал RSS