Побутова техніка

Прасувальна машина effie прасує речі замість вас

Багато з нас вже давно користуються посудомийними машинами, щоб не відскрібати самостійно жир від брудних тарілок. Ну що ж. Тепер з'явилася подібна прасувальна машина, що отримала назву effie. Згідно розробникам з Британії, ви просто закидаєте в машину речі (так, прямо відразу з пральної), запускаєте і все. Речі виходять вже висушеними, відпрасованими і без зморшок на тканині. Управління пристроєм неймовірно просте. Багато часу на процес, на відміну від звичайного прасування праскою, ви не втратите.

Система Inirv React для кухонної плити дозволить вимикати пальники віддалено

Мабуть, однією з найбільш нав'язливих думок у багатьох людей, які покидають своє житло, стає спроба зрозуміти, а чи не забули вони вимкнути вогонь на кухонній плиті. Тепер, встановивши на свою кухню систему Inirv React, про це можна не турбуватися. Перевірити чи виключено пальники, можна за допомогою супутнього мобільного додатка. А якщо виявиться, що пальники дійсно працюють, через той же додаток їх можна віддалено погасити. Система також відключить пальник у разі виникнення загрози пожежі.

З розумним душем Moen U вам не доведеться самостійно регулювати температуру води

Існує мільйон причин, через які зранку хочеться залишитися в теплому ліжечку. Одна з них -необхідність ставати під холодний душ, адже вода не завжди встигає нормально прогрітися. А часу обмаль, треба бігти вершити великі справи. Безсумнівно, холодний душ підбадьорить, але настрій точно не підніме. Однак, з новим U від розробника Moen ви зможете використовувати свій смартфон, щоб попередньо прогріти воду до найбільш оптимальної температури до того моменту, коли вам буде потрібно стати під душ.

Телевізор Xiaomi Mi TV 4 товщиною 4,9 мм, який нам не купити

Компанія Xiaomi вже встигла заявити про себе на виставці CES 2017, в черговий раз дозволивши світу побачити, але при цьому не купити, свій останній гаджет. Нові непогані пристрої від китайського бренду регулярно фруструють цим покупців за межами Китаю. Новий телевізор Xiaomi Mi TV 4 звертає на себе увагу навіть на такій великій виставці як CES 2017, де привабливих телевізорів і так вже повно. Остання модель телевізора вражає своєю товщиною всього лише 4,9 мм. Та й модульний дизайн дозволяє замислюватися про майбутні апгрейди свого телевізора.

FlexWash + FlexDry від Samsung змішує 4 пральних машини в одну систему

Розмір і можливості пральної машини — занадто індивідуальний параметр для кожного будинку. Для квартир і будинків, для маленьких і великих сімей потрібні різні можливості. Для дуже великих будинків або людей з величезною кількістю одягу в ідеалі можуть знадобитися натуральні домашні пральні не тільки з пральною машинкою, але і з окремою сушаркою. Чи ні? В Samsung вважають, що не зовсім. На CES 2017 буде вперше представлена ціла пральна домашня система 4-в-одному FlexWash + FlexDry. Чотири машини в одній, що комбінують дві пральки і дві сушарки. Кожна зі своїм призначенням.

Лазерний проектор ProBeam стане першим у своєму роді від LG

В LG повідомляють, що їх перший лазерний проектор вельми портативний, легко з'єднується з Bluetooth-спікерами, а також досить яскравий, щоб використовуватися навіть при денному освітленні. Більш того, проектор ProBeam працює на операційній системі WebOS, що дає йому можливість отримувати доступ до тих же самим додатків, які запускаються на розумних телевізорах від LG.

Пристрій Altered:Nozzle перетворює воду на туман і економить її

Коли ти миєш руки або посуд під струменем із крана, велика частина води просто зливається в раковину. Вона залишається невикористаною. У всякому разі, так стверджують хлопці зі шведської компанії Altered. Тому вони створили Altered:Nozzle, пристрій, що перетворює воду на туман. Згідно з твердженням розробників, таким чином 98% води у форматі туману використовується, не витрачається даремно.

Xiaomi випустить вакуумний робот-пилосос Mi Robot Vacuum

Компанія Xiaomi на Заході вже відома, хоча і не перебила за популярністю основних виробників смартфонів. Але насамперед вона прагне не захопити Захід, а розширити свій вплив і охопити більше ніш китайського ринку, випускаючи далеко не тільки смартфони, але і гаджети для розумного будинку. Останнім таким гаджетом став Mi Robot Vacuum, анонсований як раз сьогодні. Це робот-пилосос з високим всмоктуючим рейтингом (1800 Pa) і низькою вартістю приблизно в 250$.

Прилад Pure Hot + Cold Link від Dyson регулює температуру і очищає повітря в приміщенні

Смартфони стали чудовим прикладом багатофункціональних гаджетів. Тобі більше не потрібно носити з собою плеєр, фотоапарат, портативну ігрову приставку, та ще й телефон. Все є в смартфоні. Розробники домашніх гаджетів також почали задивлятися на таку багатофункціональність. Так новий девайс від Dyson здатний нагрівати, охолоджувати і навіть очищати повітря в приміщенні. Він поєднує в собі функції обігрівача, вентилятора і очищувача повітря.

Робот Obi простягне інвалідам руку допомоги

Роботизовані механізми для приготування їжі потроху завойовують кухні. Але команда, яка розробила девайс Obi досягла в цій сфері більш значних результатів, ніж просто допомога господині в приготуванні гурманських страв. Ця компактна роботизована рука створена спеціально для того, щоб дати можливість людям з фізичною інвалідністю годувати себе самостійно.

Підписатися на цей канал RSS