3D друк

Домашній 3D-принтер NexD1 одночасно друкує з різних матеріалів

Як тільки 3D-принтери стали меншими за розміром і доступнішими за ціною, вони почали все частіше з'являтися в наших будинках. І приносити з собою все більше просунутих функцій, типу друку з декількох матеріалів, на призначений для користувача рівень. Німецький стартап Next Dynamics представив новий кольоровий мульти-матеріальний 3D-принтер NexD1 для використання вдома. Він дасть можливість працювати навіть з кондуктивною гумою, що дозволить створювати власні електронні друковані плати.

Розумна балаклава захистить спортсменів взимку від захворювань легенів

Прихід зими серйозно зачіпає не тільки жителів Вестероса, але й спортсменів, що займаються за межами теплого спортзалу. Якщо спортсмен не хоче впасти з сезонним захворюванням, йому потрібно утеплятися. Так що, якщо ви не проти того, щоб виглядати, немов герой гри Mortal Combat, вам варто запастися на зиму цією новою електричною Балаклавою. Вона дозволить займатися ефективно, досягати нових спортивних вершин і при цьому обійтися без запалення легенів.

Електричний матеріал, що самовідновлюється, ще й не страшно пошкодити

Група кмітливих дослідників (мабуть, навіть занадто!) розробила самовідновлюваний кондуктивний матеріал, призначений для тривимірного друку. Його можна розрізати навпіл, а він візьме і відновиться. Можливо, цей винахід призведе до створення роботів-вбивць, які будуть моментально відновлюватися після пошкоджень. Але, швидше за все, буде використано для пошиття якихось розумних джинсів.

3D-ручка 3Doodler Pro для професіоналів своєї справи

3D-ручки від 3Doodler перетворюють тривимірний друк на дуже цікаве заняття. Для дітей і простих користувачів компанія вже випускає такі девайси, але тепер вона вирішила перейти на щабель вище, представивши ручку 3Doodler Pro. Ця тривимірна ручка орієнтована на самих різних фахівців — архітекторів, інженерів, модних дизайнерів. Представлено девайс було на виставці IFA 2016 у Берліні.

М'якого робота-восьминога з Гарварду роздрукували на 3D-принтері

Дослідники з Гарварду представили нового м'якого робота-восьминога. Його повністю зроблено з м'яких матеріалів, він автономний і абсолютно не потребує постійного контролю за собою. Біоінженери з Гарварду вже представляли нам подібних роботів, почасти зібраних з біологічних матеріалів. Роботизований восьминіг поєднує в собі техніку 3D-друку, механічну інженерію і мікрофлюіди, представляючи нам нове покоління м'яких автономних пристроїв.

3D-ручка Renegade переробляє пластикові пляшки на тривимірні скульптури

3D-ручка Renegade, звичайно, не сама компактна, легка і дешева ручка в світі. Вона не здатна зварювати дріт, випалювати по дереву або розрізати пінобетон. Однак, вона унікальна і поки що єдина в своєму роді. У чому ж її унікальність? Спеціалізується ручка тільки на одному — вона переробляє на тривимірні моделі використані пластикові пляшки і пакети. У роботі вона абсолютно безпечна.

Біогібридний робот створений із м'язових тканин морського слимака

Нещодавно ми розповідали вам про те, як розробники з Гарварда створили біоробота з серцевих м'язових клітин щурів, золота і силікону. Виявилося, що подібними розробками займалися не лише вони. Вчені з університету Кейс Вестерн Резерв створили свого біоробота з м'язових тканин морського слимака, прикріплених до роздрукованого на 3D-принтері тулуба. Вчені стверджують, що в один прекрасний день такі роботи будуть готові вирушати у велике плавання на місії з вивчення морських глибин.

Яскравий 3D-принтер da Vinci miniMaker для роботи з дітьми

3D-принтер da Vinci miniMaker був розроблений для того, щоб його можна було вільно розміщувати в школах. З цим принтером маленьким майбутнім дизайнерам і інженерам буде простіше зрозуміти, як працює сучасне аддитивное виробництво. Розробники, китайська компанія XYZ Printing, представили пристрій яскравим і барвистим, що привертає увагу дітей.

Дрон від Airbus практично повністю зібраний з надрукованих на 3D-принтері деталей

Так, компанія Airbus вирішила не зупинятися, створивши повністю робочий і неймовірно крутий 3D-мотоцикл. У компанії створюють і повітряні судна теж. На берлінському авіа-шоу цей авіаційний гігант представив дрона Thor — пристрій, практично всі компоненти якого віддруковані на 3D-принтері. Абсолютно всі неелектричні компоненти зроблені з поліаміду, будь то пропелер дрона або посадочні шасі. В результаті зробити цей дрон вийшло швидко — при виробництві не були задіяні ніякі інші інструменти. І вийшов він екстремально легким — цілий пристрій довжиною в більш ніж три метри важить трохи більше 16 кг.

Перший в світі мотоцикл, надрукований на 3D-принтері

З назвою компанії Airbus зазвичай асоціюються масивні літаки, здатні облетіти весь світ. Але не тепер. Компанія Airbus представила нам зовсім інший вид транспорту. Ним став мотоцикл, який немов прийшов до нас з фільмів про Чужого. І мотоцикл цей повністю видрукуваний на 3D-принтері.

Підписатися на цей канал RSS