Дрон від Airbus практично повністю зібраний з надрукованих на 3D-принтері деталей

Так, компанія Airbus вирішила не зупинятися, створивши повністю робочий і неймовірно крутий 3D-мотоцикл. У компанії створюють і повітряні судна теж. На берлінському авіа-шоу цей авіаційний гігант представив дрона Thor — пристрій, практично всі компоненти якого віддруковані на 3D-принтері. Абсолютно всі неелектричні компоненти зроблені з поліаміду, будь то пропелер дрона або посадочні шасі. В результаті зробити цей дрон вийшло швидко — при виробництві не були задіяні ніякі інші інструменти. І вийшов він екстремально легким — цілий пристрій довжиною в більш ніж три метри важить трохи більше 16 кг.

Представлений дрон існує здебільшого саме завдяки великому 3D-принтеру. Розробники Airbus можуть створювати деталі довжиною в майже 40 см. Це значно полегшує виробництво окремих деталей пристроїв. Глава компанії повідомляв, що завдяки цій технології можна зменшити кількість деталей в пристрої з 270 індивідуальних частин до ... трьох. Виробництво виходить дешевшим і швидким. І при цьому є плюс для екології   — полегшені машини використовуватимуть менше палива для пересування.

Дрон Thor від Airbus

Дрон Thor тільки демонструє можливості технології, він не представляє собою продукт, який може незабаром вирушити на продаж. Але цей пристрій дозволяє компанії продемонструвати, в якому напрямку вона збирається просуватися далі.

Просування 3D-друку в виробництво всіх повітряних суден може допомогти знизити витрати на паливо і усунути втрати для компаній, які так чи інакше з'являються при масовому виробництві чогось великого. Технологія в перспективі повинна покрити не тільки середовище розробки повітряних суден, а й інші сфери.

Дрон Thor від Airbus

У Airbus вже прогнозують дуже драматичне зниження вартості виробництва ракет Аріан-6 до 2020-го року, якщо вони будуть проводитися не з важких деталей, а з полегшених. Позитивна динаміка розробки в майбутньому дозволить створювати повноцінні великі машини на 3D-принтері.

Дрон-літак Thor за словами інженерів компанії літає відмінно і тримається в повітрі досить стабільно.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар