Новини компанії Airbus

Airbus підтримує розробку системи відстежування дронів

Нікому не хочеться стати свідком, а тим більше учасником нещасного випадку, пов'язаного з дроном. Щоб уберегтися від цього, необхідно переконатися в тому, що всі власники дронів вміють ними нормально управляти і ставляться до них з особливою уважністю. Але це занадто утопічний варіант. Значить, потрібно щось інше. Наприклад, система сенсорів і глушилок, за допомогою якої можна в певній зоні відстежувати дронів, а потім відправляти їх додому.

Дрон від Airbus практично повністю зібраний з надрукованих на 3D-принтері деталей

Так, компанія Airbus вирішила не зупинятися, створивши повністю робочий і неймовірно крутий 3D-мотоцикл. У компанії створюють і повітряні судна теж. На берлінському авіа-шоу цей авіаційний гігант представив дрона Thor — пристрій, практично всі компоненти якого віддруковані на 3D-принтері. Абсолютно всі неелектричні компоненти зроблені з поліаміду, будь то пропелер дрона або посадочні шасі. В результаті зробити цей дрон вийшло швидко — при виробництві не були задіяні ніякі інші інструменти. І вийшов він екстремально легким — цілий пристрій довжиною в більш ніж три метри важить трохи більше 16 кг.

Перший в світі мотоцикл, надрукований на 3D-принтері

З назвою компанії Airbus зазвичай асоціюються масивні літаки, здатні облетіти весь світ. Але не тепер. Компанія Airbus представила нам зовсім інший вид транспорту. Ним став мотоцикл, який немов прийшов до нас з фільмів про Чужого. І мотоцикл цей повністю видрукуваний на 3D-принтері.

Підписатися на цей канал RSS