Ізраїльські розробники представили роботизовану військову машину

Ізраїльська компанія IAI представила RoBattle — справжнього бойового робота, який володіє багатьма різноманітними режимами використання. Повноцінно дебютує роботизована машина у Франції на цьому тижні.

Розроблений для сучасних наземних боїв, RoBattle може діяти як незалежний об'єкт або надавати технічну підтримку в небезпечних ситуаціях, в яких доводиться опинятися солдатам. Машина може організовувати збройне спостереження і просунутий захист, влаштовувати засідки і атакувати, глибоко проникати на територію супротивника, маскуючись. RoBattle розроблений в тому числі для прикриття розвідки і спостереження. Машина буде корисна і при організації захисту збройного конвою.

Вага машини RoBattle в цілому може досягати семи тонн, включаючи вантажопідйомність в три тонни. Бойовий роботизований пристрій здатний пересуватися на колесах або гусеницях, працює на дизельному двигуні. Оператори зможуть укомплектувати RoBattle різним бойовим спорядженням, девайсами для спостереження і розвідки, сенсорами, радарами і контрольованою зброєю.

Бойовий робот IAI RoBattle

Робота можна модулювати в залежності від потреб місії, він оснащений системою, яку розробники називають "роботизованою екіпіровкою". Завдяки цій системі RoBattle може використовуватися в місіях самого різного напрямку. Розробники також забезпечили машину підтримкою інтернет-мереж LTE, просунутої по військовим стандартам. Це дозволить військовим підтримувати зв'язок один з одним навіть на самих великих територіях. З широким діапазоном частот оператор зможе вільно віддалено контролювати всі сенсори.

RoBattle контролюється за допомогою тактичної панелі управління, що встановлюється в броньованих машинах або у відкритих польових умовах. Панель управління забезпечується тренувальним режимом, який дозволить операторам швидко навчитися працювати з нею і набратися досвіду до виходу в справжні бойові умови.

Можливості роботизованої машини демонструє відео, представлене розробниками. Новий робот стає одним з цілого сімейства роботизованих систем від IAI.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар