Дрон Exo360 знімає VR-контент у польоті

Пристроїв з камерами, що роблять знімки на 360 градусів, з'явилося останнім часом багато, а попереду їх буде ще більше. Весь цей галас з камерами на 360 градусів тільки починається. Однак, для тебе вже немає ніяких перешкод в тому, щоб спробувати зняти за допомогою літаючого робота контент для віртуальної реальності. Дрон Exo360 оснащений п'ятьма камерами, що знімають відео в 4K форматі, які захоплюють зображення зі всіх напрямків. Потім кадри зводяться в одне велике 360-градусне відео, що підходить для популярних сьогодні VR-пристроїв.

Якщо краудфандингова кампанія, яку почали розробники дрона Exo360, компанія Queen B Robotics, буде успішною, він дійсно стане першим таким пристроєм. Але розробникам варто поквапитися: минулого місяця був представлений Janus, дрон з 10 камерами для зйомки 360-градусних кадрів (до сих пір немає інформації про його вартість і доступність). Та й існує ймовірність того, що так давно очікуваний Karma дрон від GoPro отримає можливість 360-градусної зйомки.

Дрон Exo360

Квадрокоптер Exo360 екіпірований чотирма камерами, розташованими з кожного боку, а також однією додатковою. Камери записують відео в 4K-форматі з частотністю 30fps, а також знімають сферичні зображення в 60 мегапікселів. Як тільки політ дрона завершується, і він опускається на землю, зняте можна об'єднувати в 360-градусне відео, яке програється на VR-платформах (таких як Oculus Rift і Samsung Gear).

Дрон Exo360

Час польоту — 18 хвилин, пролетіти Exo360 зможе 3 км. Управління здійснюється через спеціальний додаток або зовнішнім контролером. У перспективі розробники обіцяють додати можливість автоматичного польоту, в тому числі автоматичне слідування за певним об'єктом, кружляння навколо позначеного предмета, повернення додому і пікірування вгору або вниз для створення драматичного ефекту при зйомці.

Дрон Exo360

Є багато варіантів використання такого дрона, особливо коли йому дадуть можливість автономного польоту. Коли дрон буде летіти автономно, оператор зможе віддалено перемикатися між п'ятьма камерами. А відео в процесі можна буде стрімувати на VR-пристрій, телефон або планшет, пов'язані з контролером по HDMI-кабелю.

Квадрокоптер отримав 256 Gb вбудованої пам'яті, важить 1,8 кг. Рання версія дрона Exo360 доступна для попереднього замовлення за 1399$. Збори коштів на масове виробництво йдуть на порталі Indiegogo.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар