Розумний будинок

Камера видеонаблюдения SmartCam від Samsung з роздільною здатністю 1080p і підтримкою Wi-Fi

Похоже, що компанія Samsung готується представити нову камеру відеоспостереження, призначену для використання всередині або зовні будинку. Камера з'явилася на сайті BestBuy під назвою SmartCam. Однак, до моменту появления корейської компанії ще навіть Не анонсировала її вихід. За описом стане відомо, що камера SmartCam буде транслювати відео в дозволі 1080p і підтримувати Wi-Fi. Пока невідомо, коли її можна буде придбати.

Дзвоник Ring Doorbell 2 передає відео в форматі 1080p

За останнє час о компанії Ring ми практично нічого не чули. І нарешті, виробник представив нову версію свого флагманського продукту. Було оголошено другий покоління відео-дзвінка Video Doorbell. Устройство получило название Video Doorbell 2. Здається, що новий дзвінок увібрав у себе все краще від відео Doorbell і відео Doorbell Pro, зібравши два відмінні пристрої в одне.

Устройство Amazon Dash Wand считает штрих-код с продукта и даст поговорить с Alexa

Як часто можна брати одну ідею і перевертати її в щось зовсім інше? Якщо ви — Amazon, а мова йде про спікера Echo і віртуальному асистент Alexa — до нескінченності. Навіть якщо ідея здається смішною і абсолютно нежиттєздатною, в Amazon її все одно провернуть. Так після камери Amazon Echo Look компанія представила пристрій Amazon Dash Wand. Не турбуйтеся, змахуючи нею, як у фільмі про Гаррі Поттера, не доведеться. Та й магія у неї сумнівна. "Паличка" використовується для читання штрих-кодів з різних продуктів. Також через неї можна звернутися до Alexa і попросити асистентку виконати просте завдання. Наприклад, конвертувати одну міру ваги в іншу.

Контролер Turn Touch для розумного будинку зроблено з дерева

Розумні будинки вже перестали бути чимось, пов'язаним виключно з науковою фантастикою. Але навіть тим, хто наповнює свої будинки величезною кількістю розумних гаджетів, не завжди хочеться проводити час цілодобово у виключно високотехнологічній обстановці. Багатьом з нас хочеться, щоб удома було присутнє ще щось просте і натуральне. Пристрій Turn Touch може привнести натуральну природну нотку в високотехнологічний будинок. По суті, це Bluetooth-контролер для всіх ваших додатків від розумних гаджетів (або навіть для техніки Apple). Але виглядає і відчувається він так, наче був зроблений спеціально для вас.

Система Inirv React для кухонної плити дозволить вимикати пальники віддалено

Мабуть, однією з найбільш нав'язливих думок у багатьох людей, які покидають своє житло, стає спроба зрозуміти, а чи не забули вони вимкнути вогонь на кухонній плиті. Тепер, встановивши на свою кухню систему Inirv React, про це можна не турбуватися. Перевірити чи виключено пальники, можна за допомогою супутнього мобільного додатка. А якщо виявиться, що пальники дійсно працюють, через той же додаток їх можна віддалено погасити. Система також відключить пальник у разі виникнення загрози пожежі.

Розумний освіжувач повітря Moodo поповнює ряди девайсів інтернету речей

Завдяки інтернету речей ми можемо контролювати освітлення і температуру в наших будинках, натискаючи лише одну кнопку. Але що стосовно запаху? Нам залишається тільки поміняти картридж освіжувача Glade на який-небудь новий. Або просто відкрити вікно, щоб провітрити приміщення. Точніше залишалося. Адже все може змінитися з новим девайсом Moodo від творців SensorWake. Це пристрій, зараз представлений на Indiegogo, призначений для того, щоб ви без проблем могли контролювати запах у вашому будинку.

З розумним душем Moen U вам не доведеться самостійно регулювати температуру води

Існує мільйон причин, через які зранку хочеться залишитися в теплому ліжечку. Одна з них -необхідність ставати під холодний душ, адже вода не завжди встигає нормально прогрітися. А часу обмаль, треба бігти вершити великі справи. Безсумнівно, холодний душ підбадьорить, але настрій точно не підніме. Однак, з новим U від розробника Moen ви зможете використовувати свій смартфон, щоб попередньо прогріти воду до найбільш оптимальної температури до того моменту, коли вам буде потрібно стати під душ.

Система Switchmate полегшить роботу з пристроями розумного будинку

Інтернет речі завойовують сучасний ринок і не поспішають здавати позиції. Але тривалість життя батарей, проблеми з установкою й інші недосконалості системи можуть стати справжнім головним болем при перетворенні будинку на розумний. Для гаджетів, які працюють від батарей, було розроблено систему Switchmate: перемикачі та розетка на Bluetooth, повноцінно представлені на виставці CES 2017. Для віддаленого управління до них можна буде додати безліч девайсів інтернету речей.

Розумні світлові панелі Aurora повністю контролюються через мобільний додаток

Розробники з Nanoleaf припасли під новий рік набір цікавих світлових панелей для житлових приміщень, які отримали назву "Aurora". Це модульна розумна система, що дає користувачеві можливість контролювати кожну світлову панель через смартфон. За допомогою налаштувань на смартфоні можна підключати і відключати окремі панелі, а також просто зменшувати освітленість або змінювати кольорову палітру.

Gatebox: віртуальний робот-помічник автоматизує ваш будинок

Ми ще не дійшли до тієї стадії технічного розвитку, коли у вас вдома є як мінімум один робот, здатний робити за вас домашні справи, коли вам ліньки або ніколи. Так що, поки фізичні роботи ще тільки розвиваються до цього ступеня, ви можете отримати віртуального, який допоможе автоматизувати будинок. Про нового віртуального робота-помічника Gatebox можна думати як про Google Home, тільки з анімованою і неймовірно милою японською дівчинкою всередині.

Підписатися на цей канал RSS