Гаджети для заняття спортом

Оптичний сенсор Polar OH1 кріпиться на руку замість грудей

Оптичні сенсори серцевого ритму найчастіше приймають форму устрою, що кріпиться до грудей. Спортсмени і любителі фітнесу такі серцеві монітори зазвичай ненавидять найбільше. Займатися зі стрічкою, що стягує груди, зовсім незручно, але це   — максимально точний спосіб прораховувати пульс. І якщо ви знайшли себе серед ненависників сенсорів, що кріпляться до грудей, у нас є для вас чудові новини. Новий оптичний сенсор серцевого ритму від Polar розроблений так, щоб зміцнювати його можна було до руці.

Навушники Carat Pro піднімуть ваші тренування на новий рівень

Незалежно від того, займаєтеся ви спортом постійно або вперше переступаєте поріг тренувального залу, вам потрібні будуть точні показники стану здоров'я. Ця інформація допоможе скласти більш ефективну і безпечну спортивну програму, засновану на ваших індивідуальних параметрах. Навушники Carat Pro стали першими в своєму роді бездротовими пристроями, здатними чітко відслідковувати ваші показники і допомагати під час тренувань. При цьому працюють вони на протязі 9 годині на одному заряді.

Додаток Stealth для роботи над пресом перетворить тренування на аркадну гру

Є багато причин для того, щоб почати працювати над своїми фізичними даними і качати прес. Але є тільки один спосіб прийти до чудової форми: тренування і ще раз тренування. Додаток-тренер для розробки черевних м'язів Stealth (розробники збирають кошти на Kickstarter прямо зараз) готовий допомогти вам подолати всі тренування, перетворивши їх на повноцінну фізичну аркадну гру.

Розумна балаклава захистить спортсменів взимку від захворювань легенів

Прихід зими серйозно зачіпає не тільки жителів Вестероса, але й спортсменів, що займаються за межами теплого спортзалу. Якщо спортсмен не хоче впасти з сезонним захворюванням, йому потрібно утеплятися. Так що, якщо ви не проти того, щоб виглядати, немов герой гри Mortal Combat, вам варто запастися на зиму цією новою електричною Балаклавою. Вона дозволить займатися ефективно, досягати нових спортивних вершин і при цьому обійтися без запалення легенів.

Polar M200: розумний годинник для бігунів

На ринку сьогодні запропоновано величезну кількість переносних пристроїв, серед яких є і розумні годинники, і фітнес-трекери. Але з ними, як то кажуть, є два стільці. Розумні годинники пропонують чудові технічні можливості і додатки для відстеження постійної активності. Але вони зазвичай не підходять для використання спортсменами. Фітнес-трекери ж навпаки спрямовані на заняття спортом, але менш технологічні.

Розумний велосипедний шолом Coros Linx проводить музику через кістки

Розумними сьогодні стають не тільки велосипеди, велосипедні аксесуари типу рукавичок або шоломів — теж. Останнім таким гаджетом став девайс Coros Linx: шолом, який прибере ці незручні та небезпечні в поїздці навушники з вух велосипедистів. Шолом сам проводить музику через кістки його носія. З ним же можна приймати дзвінки. Шолом також отримав можливість радіо-комунікації, автоматичні сповіщення про небезпеку й інше.

Garmin Forerunner 735XT - новий годинник для бігу відстежить твої страждання

Розробник навігаційних систем Garmin представив сьогодні новий годинник для бігу, укомплектований безліччю хитрих відстежуючих інструментів. Користуватися ними можна, займаючись не тільки бігом, але і плаванням, їздою на велосипеді та іншими видами спорту. Високотехнологічний годинник Forerunner 735XT обладнаний GPS-навігацією, монітором котрий відстежує серцебиття, а також аналітичними додатками, серед яких є навіть "бали страждання" користувача.

BeatBox від Puma - взуттєва коробка з коліщатками допомагає бігунам тренуватися

Нехай новий винахід Puma під назвою BeatBox і виглядає як проста взуттєва коробка з приробленими до неї коліщатками, насправді це хитромудрий пристрій допомагає професійним бігунам відточувати свої навички.

Гарнітура Varia Vision від Garmin це як Google Glass, тільки для велосипедистів

Їзда на велосипеді — настільки заморочение хобі, наскільки ти сам його таким робиш. Байк за 80 $ від Huffy виконує ті ж базові функції, що і міський велосипед з вуглеволокна, який стоїть в 100 разів більше. Тільки з меншою ефективністю.

Підписатися на цей канал RSS