Трекер сну

Фітнес-трекер Misfit Flare з одним світлодіодом вже надійшов у продаж

Розробники з Misfit приховали в рукаві ще один фітнес-трекер, на цей раз з одним єдиним світлодіодом і сучасним модним дизайном. Цей трекер, який отримав назву Misfit Flare, являє собою мінімалістичне переносна пристрій, який пропонує багато, але при цьому варто не надто дорого. Представники Misfit описують цей девайс як "пристрій, що підходить тим, хто ще не визначився з тим, який активної фізичної діяльністю зайнятися".

Пристрій Anti-Snore допоможе вам спати без хропіння і скреготу зубів

Хропіння або скрегіт зубами може стати великою проблемою для вас і вашого партнера. Щоб відчувати себе добре вдень, треба добре виспатися вночі. Але хропіння людини, яка лежить в ліжку поряд, щоразу будитиме вас. А якщо хропите ви самі, то ваш партнер напевно періодично вас будить, штовхаючи і змушуючи перевертатися. Про нормальний відпочинок й мови бути не може. Але тепер на Indiegogo проект Sleep.ai збирає кошти для виробництва гаджета Anti-Snore, здатного вирішити цю проблему.

Монітор LVL стежить за водним балансом вашого організму

Для людей, що займаються спортом, дуже важливим є вживання достатньої кількості води. Але самостійно відстежувати потребу організму в рідині буває не так просто. Тому на Kickstarter з'явилася кампанія зі збору коштів на виробництво переносного пристрою LVL, який позиціонується як першийа, здатний відстежувати водний баланс у вашому організмі. Розробники також повідомляють, що пристрій допомагає відслідковувати в тому числі і повну активність користувача, його сон, настрій та серцевий ритм.

Монітор Thin буде вас кожні три хвилини після засипання і покращує якість сну

Якщо ваш партнер або домашня тварина будуть будити вас кожні три хвилини після того, як ви засинаєте, що ви станете робити? Звичайно, проженете порушника сну з ліжка. Але саме цим займається новий монітор сну Thim, розроблений в Австралії. І основне його призначення полягає в допомозі людям, що страждають від безсоння, як це не парадоксально. Цей маленький переносний пристрій допомагає акуратно налаштувати сонні цикли.

Garmin vivofit jr відстежує дитячу активність та мотивує

Виробник Garmin представив новий фітнес-трекер, націлений на дітей, які теж хочуть, як і їхні батьки, носити розумний годинник на зап'ясті. Трекер отримав назву vivofit jr, він одночасно як відстежує активність, так і мотивує дітей на неї. Пристрій оснащений внутрішньою батареєю, якої вистачить на рік використання в режимі 24/7. Так, ніякої перезарядки не буде потрібно.

Leaf Urban - розумний аксесуар прорахує рівень жіночого стресу

Bellabeat, розробник моніторів здоров'я,  орієнтованих на жінок, вже продав більше 400 000 одиниць свого першого пристрою, Leaf. Пристрій одержав свою назву за те, що форма у вигляді листка дерева дозволяє носити його як прикрасу на зап'ясті, як кулон або як брошку.

Розумна подушка ZEEQ програє музику і не дає хропіти

Сьогодні "розумним" стає все. Від вуличних кіосків до замків для пістолетів. Настала черга подушок. Пристрій ZEEQ, представлений на Kickstarter, це подушка, здатна програвати музику, аналізувати твій сон, моніторити, чи хропиш ти і інтелігентно будити.

Відеоняня Nanit вивчає схеми сну вашої дитини

Пристроїв, що моніторять сон вашої дитини, з'явилося безліч. Але більшість з них потрібно прикріпити на тіло малюка. Пристрій Nanit, проте, працює за іншим принципом. Це безконтактна система, яка встановлюєтья над головою дитини. Вона використовує камеру і систему машинного навчання, щоб запам'ятати і прорахувати індивідуальні схеми сну малюка.

Підписатися на цей канал RSS