Робот помічник

Автономний трейлер RoboCas від Honda перевозить речі і перетворюється в міні-кафе

Про таких пересувних трейлерах можна думати як про рюкзаках, які ви не носите. Візках, що не котите. Велосипедних кошиках без велосипеда. Автономні карти для перевезення речей (такі як Gita) в майбутньому без проблем позбавлять нас від ноші. компанія Honda зі своїм концепт-трейлером RoboCas зробила крок ще далі. Це не просто автономний перевізник речей, здатний перевезти багаж (або навіть вас) вулицями міста. RoboCas є чарівного робота, легко трансформується в стійку міні-кафе для продажу лимонаду. Так, прямо як в кіно.

Робот Anthouse дозволить віддалено соціалізуватися з вашої собакою

Ви йдете на роботу або в інших справах, а ваш улюблений пес залишається вдома один. Хіба це не несамовито? Саме тому ми вже бачили різноманітні кубики, м'ячики і інші гаджети, що дозволяють господарям віддалено "телесоціалізіроваться" зі своїми вихованцями по інтернету. Ще один такий девайс, який отримав назву Anthouse, прийняв форму невеликого, схожого на танк, робота.

Робот Kuri від Mayfield Robotics став ще більш персоналізованим помічником

Робот-компаньйон Kuri від Mayfield Robotics, звичайно, ще не вирушив у відкритий продаж, але вже отримав можливість розпізнавати обличчя людей і навчатися. А заодно був інтегрований з IFTTT. Завдання такого робота в тому, щоб помістити доброзичливий штучний інтелект в ваш будинок. Анонсовано вихід робота було на CES 2017, а компанія Mayfield Robotics відноситься до концерну Bosh. І з моменту анонса розробники не переставали вдосконалювати свого робота в питаннях взаємодії з людьми і навколишнім оточенням.

Робот Gita від виробників скутера Vespa буде тягати покупки замість вас

Тепер слово “Vespa” буде асоціюватися у вас не тільки з мопедами, а й з роботизованим багажем. Нове відділення компанії, відповідальної за виробництво знаменитого скутера, представило округлий девайс на двох колесах для перевезення речей. Пристрій одержав назву Gita. І перевозити всередині себе він може до 18 кг вашого скарбу. Так, з ним навіть можна ходити по магазинах за покупками, адже роботизований багаж буде слідувати за вами буквально по п'ятах.

Робот Einstein допоможе всім бажаючим почати розбиратися в науці

Розробник гуманоїдних роботів Hanson Robotics повернувся з новим навчальним пристроєм. Ним став роботизований професор Ейнштейн, здатний ходити і розмовляти, майже як справжній. Заодно він здатний змінювати вираз обличчя, жестикулювати і розпізнавати людську мову. Робо-Ейнштейн може стати вірним компаньйоном для зацікавлених в науці. Розробники якраз відкрили краудфандингову кампанію зі збору коштів на виробництво цього милого, але трохи страхітливого девайса.

Робот ElliQ допоможе літнім людям залишатися на зв'язку зі своїми близькими

Компанія Intuition Robotics представила новий домашній роботизований девайс ElliQ, що дозволяє літнім людям залишатися на зв'язку зі своїми рідними та друзями, не використовуючи при цьому смартфони або планшети, з якими їм буває важко розібратися. Система багато в чому нагадує Amazon Echo, але працює зі супутнім планшетним девайсом. За допомогою цього планшета глава сім'ї або особа, яка є відповідальною за догляд за літньою людиною, може отримувати необхідну для нього інформацію. Наприклад, дізнатися, що з температурою в приміщенні.

Робот-компаньйон Kirobo Mini від Toyota відправляється на продаж за 400 $

Реліз робота-компаньйона Kirobo Mini від одного з лідерів автопрому, компанії Toyota, може стати історично важливим моментом. Малюк Kirobo стане першим подібним пристроєм від виробника і, ймовірно, надасть йому завидну перевагу серед інших компаній. Зараз все крутиться навколо роботів і штучного інтелекту. І навряд чи в найближчі десятиліття щось зміниться в цьому плані. Тому випуск десятисантиметрових Kirobo і може вивести Toyota на принципово новий рівень розвитку.

Scanbot - людиноподібний робот із плавниками пінгвіна і серцем на тачскрін

За стендом компанії Qihan на виставці IFA 2016 в Берліні тріо роботів Sanbot, пофарбованих у всі кольори веселки, демонстрували танцювальні рухи під якусь поп-пісеньку. Тому що, якщо ти хочеш привернути увагу на заході, розпухлому від гаджетів великих компаній типу Samsung або Asus, тобі потрібно дійсно виділятися. І роботи від Qihan виділялися.

Підписатися на цей канал RSS