Новини камер

Платформа YI HALO від Google і Yi Technology виходить вже цього літа

В Google нарешті зірвали покриву з камерної платформи YI HALO Jump нового покоління, яка розроблялася спільно з китайською компанією Yi Technology. За підсумком, пристрій YI HALO включає в себе 17 камер з роздільною здатністю в 4K, серед яких є навіть верхня камера, дійсно дозволяє знімати контент в будь-яких напрямках. Крім такої кількості камер, платформа радує ще й своєю високою портативністю: вона важить всього 3,6 кілограма. Вбудованої батареї вистачить на безперервну запис 100 хвилин відео на одному заряді. Користувач встигне назнімав значна кількість контенту перш, ніж платформу доведеться відправити на перезарядку.

На камеру Insta360 Pro з дозволом 8K відкрите передзамовлення

Незабаром знімати відео в 360 градусів зможе практично кожен. Звичайно, це не означає, що всі навколо зможуть повноцінно насолоджуватися такими роликами в окулярах віртуальної реальності, але сучасні браузери будуть такий контент підтримувати. Камери в 360 градусів стають все більш доступними завдяки компаніям типу Insta360, який випускає портативні і не надзвичайно дорогі аксесуари. Правда, нова камера Insta360 Pro такої не стала. Куляста, схожа на інопланетний корабель, вона буквально заявляє своїм виглядом про те, що відноситься до професійного сегменту. І ціна на неї відповідна.

Сервіс Relonch використовує штучний інтелект для обробки ваших фото

Всі ми любимо хороші знімки. Але, щоб навчитися користуватися бездзеркальною камерою і самостійно робити якісні фото, потрібні час, смак і талант. Тепер за допомогою сервісу Relonch, до якого прив'язується камера, можна буде автоматично обробляти кращі знімки, використовуючи штучний інтелект. За підписку в 99 $ на місяць.

Камера Light L16 відправиться в масове виробництво і на продаж у 2017 році

Камера Light L16, екіпірована дуже маленькими лінзами і сенсорами зображень, призначена для захоплення безлічі кадрів одного об'єкта. Вона відправиться на масове виробництво вже в другій чверті 2017 року, як анонсувала компанія розробник. Виробництво камери вже одного разу відкладалося. Покупцям, які встигли оформити на неї передзамовлення, буде повідомлятися, що відправка девайса відбудеться як тільки, так відразу. Тобто, максимально швидко після початку виробництва. Якщо, звичайно, більше не буде ніяких відстрочок. І, якщо камера дійсно відповідає обіцянкам розробника, вона дозволить робити знімки в якості DSLR, будучи при цьому дуже компактною.

Нова відеокамера Snapchat Spectacles, яку можна одягнути

У Snapchat представили свій перший девайс, Snapchat Spectacles. І девайс цей має намір запропонувати користувачам більшу гнучкість у зніманні відео із вбудованої в окуляри камери, ніж Google Glass. Саме на зйомку відео "з очей" він і орієнтований. Пристрій являє собою сонцезахисні окуляри, на одній стороні яких розташовується справжня ширококутна камера.

Камера Podo на Bluetooth робить смартфонну фотозйомку захоплюючою

Компанія Podo ще в минулому році запускала успішну краудфандингову кампанію зі збору коштів на виробництво камери, здатної перетворити будь-яку поверхню на фото-кут. Тепер ця камера повертається. В оновленому форматі, з новою кампанією зі збору коштів на Kickstarter. Нова Podo пропонує нам перетворити будь-яку поверхню на своєрідний трипод для зняття Селфі. Початкова вартість девайса — 49$.

У NASA зібрали камеру для зйомки шлейфу ракетного двигуна

Ви ніколи насправді не бачили шлейф газів ракетного двигуна. Він неймовірно яскравий. Та й неможливо було наблизитися до нього так, щоб нормально сфотографувати. Для цього встати потрібно було б прямо під ним, а це нереально і є самогубством. Не кажучи вже про те, що до недавнього часу в світі не існувало камери, здатної це адекватно зняти.

Камера Insta360 Nano дозволить зняти відео на 360 градусів через iPhone

360-градусні відео, а також записи, які підтримуються VR-пристроями, стають все більш поширеними. Але не кожному хочеться для регулярного використання (і не у кожного є така можливість) купляти велику модну камеру, щоб мати можливість на прогулянці або по дорозі на роботу знімати відео на 360 градусів. Завдяки камері Insta360 Nano, компактній та зручній у використанні, тепер записувати таке відео можна прямо на свій iPhone.

Google представила гігапіксельну арт-камеру

Інститут культури Google — програма компанії, покликана зберігати світові та культурні пам'ятки онлайн — напередодні оголосив новий проект, який дасть можливість користувачам мережі розглядати предмети мистецтва дуже близько. Аж до найдрібніших мазків на картинах. В Google винайшли нову камеру, яка дістала назву "Арт Камера". Цей розроблений за індивідуальним замовленням пристрій, здатний швидко робити знімки в гігапіксельній роздільній здатності.

PowerShot SX 720 HS - компактна новинка від Canon

Лінійка камер від відомого японського виробника Canon поповнилася новинкою - PowerShot SX720 HS. Пристрій, безсумнівно, зацікавить любителів фотографувати під час подорожей.

Підписатися на цей канал RSS