WIFI маршрутизатори

Роутер Blue Cave від Asus шокує дірою всередині

Протягом довгих років Wi-Fi роутери залишалися непривабливими девайсами, що ховаються від загальної уваги на полицях або за телевізором. В Asus розраховують, що новий роутер Blue Cave ховати від очей гостей ви точно не захочете. Він виглядає як дивна електрична точилка для величезного олівця через дірку всередині. Увага такий роутер точно притягує. І в Asus обіцяють, що з його можливостями ви покриєте мережею інтернету всю територію свого будинку.

Система роутерів Velop від Linksys покриє всю територію вашого будинку мережею і забезпечить безпеку

Компанія Linksys представляє Velop: роутерну систему Wi-Fi, яка зможе позмагатися навіть з Google Wi-Fi. Повноцінно систему буде представлено на CES 2017 буквально на цьому тижні. Система призначена для того, щоб покрити мережею Wi-Fi весь ваш будинок, не залишаючи сліпих плям. Кожен юніт системи (представляє собою білий моноліт в 17,8 см заввишки) зв'язується з усіма іншими, формуючи домашню мережу. Також розробники обіцяють автоматичне оновлення системи, що перекриває всі можливі загрози безпеки, помічені на лінії.

Система Orbi від Netgear обіцяє перекрити всі мертві зони домашньої Wi-Fi мережі

У сучасному світі є одна проблема, яка зачіпає дуже багатьох. І це — поганий сигнал Wi-Fi в тих точках будинку, що віддалені від роутера. Хтось купує підсилювачі сигналу, хтось просто махає рукою і вважає за краще просто сидіти ближче до роутера. Розробники з компанії Netgear вірять в те, що знайшли ще одне рішення цієї проблеми. І представили свою Wi-Fi систему Orbi.

Безпровідний підсилювач ZeusPro вирішує проблеми поганого сигналу Wi-Fi

Засновник компанії MIZEUS, Девід Мелман, з самого дитинства шукав вирішення проблем, з якими стикався. Він створив своїми руками безліч цікавих речей. Девід виріс і зрозумів, що його рішення можуть допомагати й іншим людям. А потім зіткнувся з проблемою поганого Wi-Fi з'єднання. Звичайні електронні підсилювачі сигналу не здавалися йому хорошим рішенням. Він почав власне дослідження. У його голову прийшла ідея поєднати технологію спрямованої частотності (така використовується на супутникових передавачах) зі звичайною антеною роутера. І тепер він представив ZeusPro — перший в світі неелектричний підсилювач сигналу Wi-Fi.

Розумні міські кіоски від Sidewalk Labs будуть не тільки роздавати WiFi

Деталі амбітного плану компанії Sidewalk Labs зі створення розумних районів прояснилися. За словами представників компанії їх плани заходять далі, ніж поширення вулицями кіосків з безкоштовним WiFi (в Нью-Йорку такі вже є). У перспективі ці ж кіоски отримають можливість моніторити все, від бійків та перехожих, до якості повітря, як у Амстердамі, і рівня вуличного шуму.

Шпаківня, яка роздає Wi-Fi в обмін на турботу про навколишнє середовище

Сприяння захисту навколишнього середовища може здатися невдячним заняттям. Ніхто не поплеще тебе по плечу за багаторазове використання пляшки для води, поділ сміття для подальшої переробки і намір купувати місцеві продукти. Але тут один датський підприємець вирішив нагороджувати жителів Амстердама за зниження рівня забруднення повітря. І робити це він збирається за допомогою шпаківень.

Ubiquiti представляє домашню інтернет-систему з AmpliFi

Після більш ніж десяти років, проведених за розробкою корпоративних інтернет-мереж, компанія Ubiquiti з каліфорнійського міста Сан-Хосе вирішила зайнятися і домашніми мережами. Компанія, одним із засновників якої є колишній співробітник Apple Роберт Пера, звертається до широкого споживчого простору зі своєю новою WiFi системою AmpliFi.

Підписатися на цей канал RSS