Новини гаджетів для бігу

Оптичний сенсор Polar OH1 кріпиться на руку замість грудей

Оптичні сенсори серцевого ритму найчастіше приймають форму устрою, що кріпиться до грудей. Спортсмени і любителі фітнесу такі серцеві монітори зазвичай ненавидять найбільше. Займатися зі стрічкою, що стягує груди, зовсім незручно, але це   — максимально точний спосіб прораховувати пульс. І якщо ви знайшли себе серед ненависників сенсорів, що кріпляться до грудей, у нас є для вас чудові новини. Новий оптичний сенсор серцевого ритму від Polar розроблений так, щоб зміцнювати його можна було до руці.

Пристрій Shift IQ допоможе вам поліпшити бігові техніки

Гаджети для фітнесу призначені для того, щоб відстежувати вашу фізичну активність. Новий пристрій Shft IQ, представлене на Kickstarter, також буде відслідковувати активність, але заодно допоможе вам стати кращим бігуном, працюючи в якості особистого тренера. Пристрій по Bluetooth з'єднується з вашим смартфоном, на супутнє додаток передає просунуті дані про вашому бігу. І в режимі реального часу дає поради щодо вдосконалення техніки вашого бігу. З ним ви зможете бігати швидше і продуктивніше.

Монітор LVL стежить за водним балансом вашого організму

Для людей, що займаються спортом, дуже важливим є вживання достатньої кількості води. Але самостійно відстежувати потребу організму в рідині буває не так просто. Тому на Kickstarter з'явилася кампанія зі збору коштів на виробництво переносного пристрою LVL, який позиціонується як першийа, здатний відстежувати водний баланс у вашому організмі. Розробники також повідомляють, що пристрій допомагає відслідковувати в тому числі і повну активність користувача, його сон, настрій та серцевий ритм.

Moov HR - монітор серцевого ритму в пов'язці на голову

Якщо ви шукаєте фітнес-трекер, який не обов'язково носити на собі двадцять чотири години на добу, як більшість фітнес-браслетів, ви можете звернути увагу на новий девайс від виробника Moov. З ним розробники дивляться набагато далі вашого зап'ястя. Анонсований пристрій Moov HR — фітнес-тренер зі штучним інтелектом і монітор серцевого ритму, призначений для носіння на голові.

Polar M200: розумний годинник для бігунів

На ринку сьогодні запропоновано величезну кількість переносних пристроїв, серед яких є і розумні годинники, і фітнес-трекери. Але з ними, як то кажуть, є два стільці. Розумні годинники пропонують чудові технічні можливості і додатки для відстеження постійної активності. Але вони зазвичай не підходять для використання спортсменами. Фітнес-трекери ж навпаки спрямовані на заняття спортом, але менш технологічні.

В окулярах Radar Pace від Intel і Oakley скомбіновано фітнес-трекер і штучний інтелект

Фітнес-трекери, що носяться, безсумнівно корисні, але виглядають далеко не завжди так стильно, як нам хотілося б. Та ще й вибиваються з образу, якщо змінити одяг. Саме тому компанії Intel і Luxottica об'єднали свої сили і створили фітнес-трекер, який і носиться, і стильно виглядає, і відрізняється високим функціоналом. При цьому трекер завжди буде у вас перед очима: буквально, адже виконано його у форматі сонцезахисних окулярів, спеціально розроблених компанією Oakley.

BeatBox від Puma - взуттєва коробка з коліщатками допомагає бігунам тренуватися

Нехай новий винахід Puma під назвою BeatBox і виглядає як проста взуттєва коробка з приробленими до неї коліщатками, насправді це хитромудрий пристрій допомагає професійним бігунам відточувати свої навички.

Підписатися на цей канал RSS