Новини окулярів віртуальної реальності

Що таке окуляри віртуальної реальності?

Життя сучасної людини неможливо уявити без всіляких гаджетів і пристосувань. Одним з останніх нововведень стали пристрої VR, які оцінили сотні любителів ігор і перегляду 3-D фільмів. Окуляри віртуальної реальності дозволяють поринути в особливий світ і відчути кожне явище, що відбувається по той бік екрану.

V2 від Homido: мобільна віртуальна реальність не повинна бути простою

Якщо так придивитися, то більшість топових пристроїв віртуальної реальності це або щось незвичайне, або поліпшена пластикова версія Cardboard. Перші окуляри віртуальної реальності від Homido якраз підходили під другу категорію. Однак, у розробника був власний додаток з доступом до великої кількості фільмів, відео та ігор у віртуальній реальності. А ще система управління IPD, якої немає навіть у Samsung Gear VR.

Xiaomi анонсує окуляри віртуальної реальності

Під брендом Xiaomi випускається вже стільки різноманітних продуктів, що поява пристрою віртуальної реальності від китайського технічного гіганта нікого не здивує. Анонсувавши зовсім недавно нові смартфон і ноутбук, компанія Xiaomi заявляє про свої перші окуляри віртуальної реальності.

Samsung Gear VR для Note 7: сумісність і комфорт

Слідом за випуском Samsung Galaxy Note 7 пішов реліз доопрацьованих окулярів віртуальної реальності Gear VR. Зовні пристрій не вибивається із дизайну всієї лінійки, а завдяки змінам стає повністю сумісним з новим смартфоном.

VR-окуляри переносять ваші емоції у віртуальну реальність

Пристрої віртуальної реальності вже здатні переносити рухи вашої голови, рук, очей і навіть, в деяких випадках, ніг. Але розробники окулярів Veeso пішли ще далі, заявивши, що створили перший в світі гаджет для перенесення у віртуальну реальність емоцій, які ви демонструєте мімікою свого обличчя. Ви зможете оживити свій віртуальний аватар. З цією можливістю в майбутньому можна буде відображати свої живі емоції, наприклад, в чатах або грі в покер.

Флагман Idol 4S від Alcatel йде в комплекті з окулярами віртуальної реальності

Виробники високотехнологічних смартфонів, таких як Samsung, LG і HTC не перестають світитися в кожній стрічці новин. Прийшов час встати під промені прожектора і більш простим конкурентам, спрямованим на середній клас. Alcatel представляє свій флагман Idol 4S, оформити попереднє замовлення на який можна за 350 $ (роздрібна ціна оголошена в 400 $). Компанія дозволяє купити новий флагман і в розстрочку, за 37 $ в місяць. Оформити замовлення можна через сайт виробника.

OSVR покращує дисплей для нового VR-пристрою для розробників

Проект відкритого програмного забезпечення віртуальної реальності (OSVR) скоро отримає новий пристрій для розробників. На відміну від попередніх пристроїв, що давали стерпний ефект присутності, новий Hacker Development Kit 2 (HDK 2) повинен стати справжнім конкурентом для HTC Vive і Oculus Rift. Це означає новий дисплей — модель оснащена не дуже живучим OLED-екраном з роздільною здатністю в 2160х1200 (або 441 пікселя на дюйм). Кут огляду екрану — 110 градусів. Він підтримує VR-досвід в 90 кадрів за секунду. Всі ці характеристики набагато вищі за ті, що стали стандартом VR-індустрії за останній час.

Підписатися на цей канал RSS