Гаджети для походів і туризму

Персональний пляжний сейф

Відпочинок на морі - це чудово. Можна розслаблятися, гойдаючись на хвилях в рятувальному колі або на надувному матраці. Або влаштовувати запливи з друзями. Бризкатися, пірнати, веселитися на повну котушку. Правда, не всією сім'єю або компанією. Тому що хтось же повинен залишитися на березі і стежити за речами, вірно? Зловмисники не дрімають. У пляжні сезони кишенькові злодії непогано навариваются, крадучи речі відпочиваючих, залишені без належного нагляду.

Модульний ліхтар Playful Base програє музику і заряджає ваші гаджети

Ми вже бачили ліхтарі з пляшками для води, модульні портативні ліхтарики і більші освітлювальні прилади для кемпінгу. Новий Playful Base від японського виробника Root Co вміщує в себе відразу все з цього. В одному пристрої присутній відразу кілька функцій, які можуть виявитися корисними на природі. Вдень в ньому можна носити з собою воду, а ввечері включати в якості ліхтарика для намету або освітлювального приладу для кемпінгу за її межами. І в будь-який час заряджати від пристрою інші свої гаджети і програвати улюблену музику.

Розкладачка Kyocera Torque X01 відправляється підкорювати японські ринки

У більшості куточків світу розкладні телефони вже давно втратили свою актуальність. Сьогодні у нас їх якщо і купують, то бабусям чи дітям. Але вони все ще на подив популярні в Японії. Саме там і з'явилася нова розкладачка. Але не проста, а настільки захищена, що з нею хоч зараз можна вирушати на війну. Вона відповідає вісімнадцяти екстремальним військовим стандартам міцності, що визначені американським міністерством оборони. Розкладачку можна кинути на бетон, використовувати в кімнаті серед великої кількості пилу, брати з собою в басейн ... Все це (і навіть більше) нова модель Kyocera Torque X01 без проблем витримає.

Устілки з підігрівом + Winter керуються через мобільний додаток

Коли мова йде про устілки з підігрівом, ми насамперед згадуємо модель ThermaCELL. Уже кілька років тому можна було випробувати на собі ці устілки. Вони вражали, правда, не були універсальними, наприклад, не влазили в велотуфлі через свою товщину. Може тепер пощастить з новою моделлю, яка з'явилася в нашому полі зору, устілками + Winter? Спереду вони мають висоту лише 2 мм, а в області каблука — 6 мм. Ці устілки стануть найтоншими, що підігріваються, на сучасному ринку.

Годинник StarVox з функцією "уокі-токі"

Пристрої, що носяться, на кшталт "уоки-токі" для любителів вирушати в походи поки тільки вибираються в окрему категорію на сучасному ринку. І вибираються дуже повільно, все-таки, цільова аудиторія порівняно невелика. Категорію цю вирішив поповнити розробник StarVox, який запропонував перетворити простеньку переговорну рацію для любителів походів на щось більш зручне. Девайс StarVox не буде потрібно кріпити на голову, він зручно сяде на зап'ясті. І це не просто двостороннє радіо, а й похідний розумний годинник з тачскріном, GPS і купою різних функцій.

Модульний ліхтар від Motorola освітлює табір, програє музику і відганяє комарів

Скоріш за все, компанія Motorola намагається прокласти собі дорогу на територію зовсім не властивих їй гаджетів, представивши Lumo Hybrid. Це портативний похідний пристрій, здатний працювати в якості ліхтаря, Bluetooth-спікера, відлякувача комарів і аварійного сигналу.

Компактний відлякувач комарів Backpacker Repeller для кемпінгу

Крім устілок для взуття, що підігріваються, компанія Thermacell випускає безліч гаджетів для любителів виїзду на природу. І серед них — лінійка відлякувачів комарів. Зараз компанія готується до випуску полегшеного і більш компактного відлякувача, призначеного для тих, хто вирушає все далі в своїх подорожах по підкорення дикої природи. З пристроєм Backpacker Repeller ви зможете закинути потужний відлякувач в рюкзак і більше не турбуватися про напади комарів в лісі.

Підписатися на цей канал RSS