Гаджети для дітей

Інтерактивна лялька Luvabella може стати проривом у ляльковому виробництві

Магазини для дітей завалені ляльками різних форм і розмірів. Одні з них можуть говорити, а інші навіть здатні їсти, плакати і бруднити підгузники. Але Luvabella від виробника Spin Master значно відрізняється від усіх цих ляльок. Вона виглядає як справжній прорив у області виробництва роботизованих інтерактивних іграшок. Хоча і здатна пробратися в дитячі кошмари, тому що працюючий прототип виглядає моторошно.

Планшет EE Robin з LTE і чотирьохядерним процесором для дітей

У EE повідомляють, що нова модель дитячого планшета Robin готова відправитися в продаж. Нова модель отримала можливість підключатися до 4G LTE-мереж, а також гумовий бампер, який оберігає планшет від пошкоджень під час тряски або падінь. Планшет Robin оснащений ігровою системою на одного або декількох гравців. Додаток Hopster для навчання і розваг було оновлено і значно покращено.

Garmin vivofit jr відстежує дитячу активність та мотивує

Виробник Garmin представив новий фітнес-трекер, націлений на дітей, які теж хочуть, як і їхні батьки, носити розумний годинник на зап'ясті. Трекер отримав назву vivofit jr, він одночасно як відстежує активність, так і мотивує дітей на неї. Пристрій оснащений внутрішньою батареєю, якої вистачить на рік використання в режимі 24/7. Так, ніякої перезарядки не буде потрібно.

Інтерактивний навчальний проектор Egger для дітей

Egger — інтерактивний проектор, розроблений спеціально для дітей. Це потужний інструмент, за допомогою якого батьки зможуть розвивати в своїх дітях креативність. Egger використовує ігри, засновані на аугментованій реальності, додатки і уроки, які дозволяють дітям взаємодіяти з навчанням на просунутому сучасному рівні. Це — домашній кінотеатр, навчальний центр та розвага для всієї родини.

Jooki - музичний автомат для дітей

Jooki — це дитячий музичний програвач, управляти яким допомагають іграшкові фігурки, а не звичне меню з кнопками. Націлено девайс на самих маленьких любителів музики. Музичне сховище працює як спікер з Bluetooth і Wi-Fi. Управління відбувається за унікальною системою. Щоб вибрати, що саме слухати, необхідно просто переставляти іграшкові фігурки.

Octopus від Joy навчить дітей гарним звичкам

Octopus — новий розумний годинник для дітей. Його основне призначення — прищеплювати корисні звички і давати розуміння про час. Дослідження показали, що восьмирічки та молодші діти не мають уявлення про час. І тим більше не розуміють, що певні завдання необхідно виконувати в певні години. Розробники Octopus вирішили навчити дітей розпоряджатися своїм часом.

Bose дозволить дітям зібрати свій власний спікер

Тільки недавно випустивши бездротову версію своїх флагманських навушників, що пригнічують зовнішні шуми, розробники з Bose вирішили не зупинятися на досягнутому і представили Bluetooth-пристрій, який орієнтований на більш юну аудиторію. Девайс Speaker Cube представляє собою компактний спікер, який дозволить дітям зрозуміти, як працюють сучасні аудіо-технології. Пристрій призначений для дітей від 9 років і старше.

Підписатися на цей канал RSS