Пристрої для інвалідів

Столовий прилад Liftware Level для людей з обмеженими можливостями

Багато хто з нас навіть не замислюються про процес прийому їжі. Але для людей, рухи рук яких обмежені, цей процес виявляється проблематичним і часом болісним. І нові пристосування для вирішення цієї проблеми розробляються досить рідко. Але одним з таких став Liftware Level, моторизований столовий прилад для людей, які страждають від захворювань типу церебрального паралічу або хвороби Паркінсона.

Тростина mySmartCane допоможе сліпим та людям із вадами зору краще орієнтуватися

Тростини для сліпих останнім часом раз у раз намагаються модернізувати. Одні дослідники додають до них систему розпізнання осіб, щоб власник тростини міг впізнавати своїх друзів і знайомих. Інші прикручують лазерні далекоміри для визначення предметів на шляху власника тростини. Нова система mySmartCane також спрямована на допомогу сліпим людям в пересуванні. На її кінці розташовується куля, в яку вбудовуються різні сенсори, що дозволяють сліпій людині краще орієнтуватися на місцевості.

Переносний пристрій Horus допоможе сліпим з навігацією, розпізнаванням облич і читанням

У давньоєгипетській міфології бог Гор (Horus) втратив у битві око. Згодом це око було відновлено іншим богом, Тотом. Око Гора стало символом відновлення і одужання, а ім'я самого бога стало чудовим варіантом для назви нового переносного пристрою Horus для сліпих і слабозрячих людей. Пристрій Horus покликаний допомагати їм огинати перешкоди, розпізнавати обличчя і об'єкти, а також читати знаки, покажчики та книги.

Робот Obi простягне інвалідам руку допомоги

Роботизовані механізми для приготування їжі потроху завойовують кухні. Але команда, яка розробила девайс Obi досягла в цій сфері більш значних результатів, ніж просто допомога господині в приготуванні гурманських страв. Ця компактна роботизована рука створена спеціально для того, щоб дати можливість людям з фізичною інвалідністю годувати себе самостійно.

SoundSense від Furenexo - простий гаджет для допомоги людям з глухотою

Навігація по вулицях для глухих людей може виявитися проблематичною. Але інваліди з глухотою пристосовуються, орієнтуються і пересуваються так, ніби у них немає ніяких обмежень дієздатності. Але все ще залишаються ситуації, які можуть виявитися для них більш небезпечними, ніж для інших людей. Вони не можуть почути пожежну сигналізацію або вогнепальні постріли.

Химерні сандалі допомагають інвалідам грати у відеоігри ногами

Коли Джордж Левай втратив обидві руки через інфекційний менінгіт п'ять років тому, багато хто почав думати, що його дні, як геймера, закінчені. Адже дуже складно грати, коли немає чим натискати на кнопки управління. Але ці припущення далекі від реальності. Разом з двома іншими аспірантами університету Джона Хопкінса Левай розробив прототип системи, яка дасть можливість інвалідам з ампутованими верхніми кінцівками управляти іграми. В управлінні задіяно ноги інвалідів. Розробка вже встигла отримати гран-прі на студентському конкурсі Intell-Cornell Cup 2016. Сума гранту склала 7 500 $.

Перший в світі екзоскелет для дітей з обмеженими можливостями

Коли ми думаємо про збільшуючу мобільність екзоскелетів, ми представляємо моделі для дорослих типу роботизованого екзоскелета розробленого в Hyundai . Але інженери Іспанського Національного Дослідницького Комітету (CSIC), однак, розробили модель спеціально для дітей. Екзоскелет не тільки допоможе дітям з обмеженими можливостями ходити, але і зможе рятувати їх життя.

Підписатися на цей канал RSS