У Microsoft хочуть, щоб ти керував віртуальною реальністю своїми руками

Твоя робота в перспективі може стати набагато крутішою, якщо у тебе на носі буде сидіти пара окулярів віртуальної реальності. Сьогодні Microsoft вже є, що про це сказати. Саме зараз в компанії працюють над тим, щоб принести у віртуальну реальність рухи руками та жести, щоб тобі не довелося тиснути на кнопки і повертати важелі в реальності на твоїй постійній роботі. І це зовсім не те ж саме, що показували тут недавно на E3 .

Нинішні VR-системи, серед яких Oculus Rift і HTC Vive, пропонують користувачам тримати спеціальні контролери, які відстежують рухи і зв'язують їх з віртуальним світом. Але це не дозволяє повністю зануритися в процес. Коли у тебе в руках контролер, складно повірити в те, що ти знаходишся за межами своєї кімнати.

Розробники в Microsoft працюють, використовуючи недорогі сенсори. Такі ж, як в Xbox Kinect (сенсор, який, до речі, ніколи не планувався як ігровий, але став також відмінним інструментом для досліджень і доробок), для того, щоб зчитувати рухи пальців і рук користувачів. Використовуючи отримані через Kinect дані про рухи, програмне забезпечення системи, що розробляється, ретельно їх обробляє, щоб вибудувати певний жестовий ланцюжок. Потім дані відправляються у віртуальний світ і переробляються для того, щоб користувач зміг взаємодіяти з реальністю і віртуальними предметами за межами його VR-пристрою.

У Microsoft хочуть, щоб ти керував віртуальною реальністю своїми руками

Це, звичайно, поки не звучить як щось реально вражаюче. Але завдяки цій розробці ми в перспективі зможемо отримати програмне забезпечення для VR, яке немов перенесе нас у світ науково-фантастичних фільмів. Хто взагалі не мріяв про те, щоб драматично пробиратися вранці крізь купу електронних листів тільки за допомогою жестів, а не клацаючи пальцями по тачпаду ноутбука? Саме так!

Джеймі Шоттон, один з розробників, повідомляє:

— Як ми взаємодіємо з предметами в реальності? Ми піднімаємо їх, ми торкаємося їх нашими пальцями, ми можемо ними керувати. Ми повинні отримати можливість так само взаємодіяти з предметами у віртуальній реальності. Ми повинні просто простягати руки і торкатися їх.

Ця технологія поки тільки розвивається. Але розробники впевнені в тому, що вони вже наближаються до того, щоб зробити її загальнодоступною, як, наприклад, голосове керування, яким сьогодні вільно користуються багато людей.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар