ROSS - робот-адвокат у великій адвокатській конторі

"Адвокат зі штучним інтелектом" розроблений на основі технології Watson від IBM. Робот вже знайшов свого першого власника. Але це не означає, що незабаром він з'явиться в залі суду.

Адвокатська контора "Бейкер & Хостетлер" на цьому тижні оголосила, що збирається почати використовувати робота ROSS —   "AI-адвоката", який стане помічником для п'ятдесяти адвокатів, задіяних у відділі по роботі з банкрутством. Робот допоможе в роботі над судовими розглядами, пов'язаними зі справою Бернарда Медоффа.

За фактом, ROSS   — просунутий дослідницький інструмент. Він здатний читати і робити висновки, грунтуючись на діючих законах, щоб давати швидкі відповіді на питання, пов'язані зі специфічними судовими справами. Або направляти справжніх адвокатів, які можуть задавати питання в залі суду нормальною мовою. Робот має здатність до самостійного навчання, що дозволить удосконалювати його відповіді. Система також буде допомагати адвокатам бути в курсі останніх подій, пов'язаних з їх роботою.

ROSS може заощадити час для адвокатів, яким доводиться для своєї роботи регулярно досліджувати безліч літератури. І літератури цієї з кожною новою судовою справою стає все більше. Замість того, щоб уважно перечитувати матеріали кожної справи, яке може виявитися корисним в залі суду, адвокати зможуть швидко отримувати інформацію від ROSS'а. А час, що звільнився використовувати для роботи над найскладнішими деталями, пов'язаними з поточною справою.

"Бейкер&Хостетлер"   — одна з найбільших адвокатських фірм світу. На неї працює близько дев'ятисот адвокатів. Ендрю Еррада, керівник компанії ROSS Intelligence, повідомляв, що інші адвокатські контори також підписалися в майбутньому в використанні робота, але не стали робити цього публічно.

Команда Ерради планує розширити можливості ROSS'а за межі знання законів про банкрутство, щоб заодно покрити і закони про інтелектуальне майно, податки, трудовоу діяльності і кримінальні злочини.

ROSS — не єдиний подібний робот зі штучним інтелектом, що з'явився за останній час. У технічній школі Джорджії проводився віртуальний експеримент по використанню робота, який відповідав на запитання студентів онлайн. Експеримент вийшов успішним — студенти навіть не зрозуміли, що "Джилл" була комп'ютером. І залишали їй поголовно позитивні відгуки.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар