Hover Camera дрон з штучним інтелектом від Zero Zero Robotics

Зняти ідеальне Селфі непросто. Потрібні навик, гнучкість і старанність. А чому б не використати для цього дрона? Це питання поставили розробники компанії Zero Zero Robotics. І представили дрона Hover Camera, управляти яким можна зі смартфона.

У наступні кілька років дрони заповнять технічний ринок. Але в польоті вони все ще занадто непередбачувані. Щоб вирішити цю проблему, на Hover Camera встановлять автопілот Snapdragon Flight від компанії Qualcomm. Платформа автопілота була анонсована ще в минулому вересні. Для створення штучного інтелекту на ній використовується системний контролер Snapdragon 801.

Hover Camera дрон з штучним інтелектом

Автопілот передбачає можливість автоматичного паріння. Представники Zero Zero стверджують, що камеру досить буде підкинути в повітря, а там вона сама автоматично стабілізується і почне літати навколо. Платформа Snapdragon Flight використовує дані з фронтальної і нижньої камер дрона, щоб утримувати його на шляху. А щоб перейти на ручне управління, користувачеві досить провести пальцем по екрану.

Автономні режими — основна фішка дрона. Zero Zero називають їх замаскованим штучним інтелектом. Комбінація програмного забезпечення і заліза дозволяють дрону прикріпитися до об'єкта і самостійно слідувати за ним.

Hover Camera дрон з штучним інтелектом

Hover Camera — девайс невеликого розміру, що дозволяє використовувати його навіть в приміщеннях. Пристрій разом з чотирма турбінами важить всього 238 грам. Це, до речі, дозволить уникнути реєстрації гаджета в транспортних агентствах. У порівнянні з великими дронами потужність, звичайно, обмежена, але заряду батареї вистачить на вісім хвилин вільного паріння.

Hover Camera дрон з штучним інтелектом

На девайс встановлена камера в 13 мегапікселів, здатна знімати відео. Потокове відео чіткістю в 720p по Wi-Fi можна транслювати одразу на смартфон. А ще камера дозволяє знімати панорамні відео, повільно повертаючись навколо своєї осі.

Вартість ще не оголошена, але Zero Zero планують відправити камера-дрон в продаж вже до літа.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар