Dyson Supersonic - супер потужний наскрізний фен з мотором V9

Любов Джеймса Дайсона до вдосконалення всього підряд привела до появи чергового творіння компанії – суперпотужного наскрізного фена Dyson Supersonic. Звичайні фени дуже сильно нагрівають волосся, завдаючи їм значних втрат при частому використанні. До того ж, ці пристрої досить громіздкі, і далеко не кожною моделлю зручно користуватися.

Dyson Supersonic

Завдяки потужному спрямованому потоку повітря, створюваного новинкою від Dyson, цей фен завдає набагато менше шкоди волоссю, ніж його побратими, а також тихіше працює.

Мотор Dyson V9 з цифровим керуванням, над яким працювало п'ятнадцять інженерів і який має невеликими розмірами, в новому фені займає нестандартне місце – його вдалося вмістити в ручку.

Мотор Dyson V9 вдалося вмістити в ручку

Та ж технологія Air Multiplier, що використовується в вентиляторах виробництва Dyson, дозволяє сфокусувати нагріте повітря в простір діаметром всього близько 20 градусів. Користувачам фена Dyson Supersonic доступні настройки потоку повітря, а також чотири ступені нагріву. Є також можливість і зовсім відключити нагрів. Це дуже зручно, якщо ваше волосся вже майже висохло, або вам просто сильно спекотно.

Як ви вважаєте, скільки може коштувати цей чудо-пристрій? Якщо враховувати, що на чотирирічні вдосконалення і виправлення, щоб змусити фен працювати як треба, пішло близько 71 мільйонів «зелених», а також той факт, що інженери за весь цей час виготовили близько 600 прототипів і використовували їх приблизно на 1 600 км волосся, прогноз явно не буде втішним.

Dyson Supersonic

Щоб насолодитися цією новинкою, вам доведеться викласти цілих 399 доларів! За словами Джеймса Дайсона, новий фен в США з'явиться в продажу у вересні нинішнього року.

Що ж, якщо чутки про те, що Dyson працює над створенням електромобіля, правдиві, можна точно сказати, що з дослідницької частиною цього проекту у компанії все буде якнайкраще.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар