Lego Porsche 911 GT3 RS з 2704 деталей за 300 доларів США

Представники приватної компанії Lego Group офіційно підтвердили, що їх значних розмірів Porsche 911 GT3 RS з 2704 деталей буде доступний для покупки з 10-го червня і буде коштувати близько 300 доларів США.

Lego Porsche 911 GT3 RS з 2704 деталей

Це справжній витвір мистецтва раніше вже було показано широкій публіці на Spielwarenmesse International Toy Fair Nuremberg – інтернаціональної виставці іграшок в німецькому Нюрнберзі. Для того щоб приховати точні обриси і справжній колір іграшки, її представили в чорно-білому камуфляжному забарвленню (так званому Dazzle Camouflage – «сліпучий камуфляж»). Хоча назвати таку деталізовану модель автомобіля просто іграшкою язик не повертається.

Lego Porsche 911 GT3 RS Dazzle Camouflage

Триста баксів за набір конструктора – ціна досить висока. Але вона цілком виправдана, якщо ви давненько мріяли мати справжній Porsche 911 GT3 RS, але про $ 175 000 на її покупку могли тільки мріяти. Модель виконана в масштабі 1 до 8 і має цілий ряд наворотів, так що ви напевно не розчаруєтеся, купивши її замість справжнього «Порше».

Lego Technic Porsche 911 GT3 RS

У цій моделі присутній практично все, що повинно бути в теперішньому німецькому автомобілі преміум-класу: стильний помаранчевий окрас, червоні пружини підвіски, деталізовані передні і задні вогні, робоча коробка передач, детальна передня панель, гальмівні супорти. Додавши до цього кермо з підрульовими перемикачами, шини з низькопрофільної гуми, гоночні сидіння, бардачок з серійним номером, двері що відкриваються, місткий багажник, капот, що приховує під собою 6-циліндровий двигун з рухомими поршнями, та інші «фичи», ви отримаєте самий справжній автомобіль (принаймі, на вигляд) з однією єдиною відмінністю – він зроблений повністю з конструктора Lego!

І не забувайте, що вам не доведеться страхувати свій новенький гоночний автомобіль. Цей факт напевно помітно полегшить вам життя після того, як ви назбираєте 300 баксів на модель Porsche з 2704 деталей Lego. Хоча збирати її доведеться довго. Але результат вартий витрачених зусиль, чи не так?

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар