Новини програмування

З платформою Algobrix діти зможуть будувати роботів і програмувати

Ми все глибше занурюємося в автоматизоване майбутнє. Тому навички програмування для дітей стають не менш важливими, ніж ази математики і рідної мови. Ми вже бачили безліч різних ігрових платформ, призначених для навчання дітей програмуванню від таких компаній як Google, Fisher-Price і Osmo. Їх ряди готова поповнити ще одна платформа: Algobrix, сумісна з частинками конструктора Lego. З її допомогою діти зможуть будувати різнокольорових ботів і грати з кодом.

Робот Plobot навчить дітей у віці від 4-х років програмувати

Представлений на Kickstarter робот Plobot призначений для того, щоб діти, які ще навіть в школу не пішли, навчилися розуміти логіку програмування. Навчання проводиться через розповідання історій і гру, з картками замість коду на екрані. Навчити дітей програмуванню сьогодні намагаються багато розробників, адже вже зрозуміло, що під час повстання машин найдовше проживуть саме програмісти. Але зазвичай вік цільової аудиторії починається з молодшого шкільного. Творці Plobot, мабуть, вирішили, що програмувати можна вчитися раніше, ніж читати і писати.

Airblock - дрон для навчання і розваги, що програмується та моделюється

На сучасному ринку зустрічаються два різновиди дронів. З одного боку ми маємо по-справжньому круті професійні девайси, що вражають своїми можливостями. Але вони й коштують приблизно як крило від справжнього літака. З іншого бок — це прості іграшки, яких від радіокерованих вертольотиків відрізняє тільки зовнішній вигляд. Вони коштують недорого і ви навряд чи станете плакати, якщо зламаєте цілу купу таких.

Новий додаток Mimo на iOS навчить вас мовам програмування

Swift Playgrounds, додаток для iPad від Apple, популяризує ідею навчання програмуванню через мобільні девайси, а не тільки на комп'ютері. Але орієнтоване воно, по-перше, на дітей, а по-друге, навчає тільки мови Swift. Новий додаток, який називається Mimo, йде набагато далі цього. З його допомогою ви зможете отримати міні-уроки не тільки Swift, але і HTML, CSS, JavaScript, Python та інших мов програмування.

Onion Omega 2 дозволить тобі працювати з комп'ютерним залізом під системою Linux

Тобі потрібен маленький комп'ютерний чіп за 5 $, щоб побудувати робота, який буде приносити тапочки, наливати денну дозу бурбона в стакан і робити в кріслі масаж? Тоді тобі життєво необхідний чіп Onion Omega2. Запрограмувати робота з ним можна буде на ці дії і не тільки.

Google представляє Project Bloks - інтерактивну систему для навчання дітей програмуванню

В Google анонсували Project Bloks, нову відкриту платформу, що дозволяє розробникам, дизайнерам і вчителям створювати фізичні програмні конструкції для навчання дітей (5 +) програмуванню. За останні кілька років багато розробників сконцентрувалися на ігровому навчанні комп'ютерних наук. На жаль, таке програмування поки не доступне для більшості. Іграшки для програмування, які випускаються сьогодні, досить дорогі, а їх функціональність обмежена. Але тепер і Google приєднався до цієї гонки.

Робот з Гарварду навчить дітей програмуванню

Щоб залучити дітей до якоїсь діяльності, потрібно придумати ігровий спосіб для цього. Тому група робототехніків із Гарвардського інституту інженерії Вііс створила Рут (Root). Це невеликий керований робот, покликаний визвати у дітей інтерес до вивчення програмування.

Підписатися на цей канал RSS