Новини музичних інструментів

Електронна партитура Gvido Tokyo позбавить музикантів від паперових нот

Сьогодні в музичних залах на прослуховуваннях всюди можна зустріти планшети. Але в порівнянні зі старими добрими нотними партитурами, надрукованими на папері, електронні варіанти найчастіше програють. Тому японська компанія   Terrada Music Score Co. прийшла до відмінного ультимативному рішенням, що поєднує в собі і звичну партитуру, і високі технології. Цим рішенням стала електронна партитура Gvido Tokyo.

iKeybo: сама просунута проекційна клавіатура і клавіші для піаніно

Одна з нових кампаній на Kickstarter присвячена досить незвичайному девайсу, пристрою iKeybo. Він поєднує в собі функції лазерної проекційної клавіатури, клавіш для піаніно (або електронного синтезатора) і портативного пауербанка. Все в одному невеликому девайсі. З ним буквально будь-яку поверхню (краще, звичайно, плоску) можна буде перетворити на віртуальну лазерну клавіатуру або піаніно-клавіші для смартфона або планшета.

LinnStrument 128 - вражаючий цифровий музичний інструмент

Роджер Лінн в своїй промові на Grammy в 2011 році говорив про те, що центральну роль в обезлюдненні сучасної музики зіграла барабанна установка LM1, випущена ним ще в 1980-х. У 2014 році Лінн випустив цифровий музичний інтерфейс під назвою LinnStrument, розроблений для того, щоб надати музикантам більше можливостей для акустичного звучання. А тепер цей розробник електронних музичних інструментів випускає більш компактну і доступну версію свого пристрою: LinnStrument 128.

WhammyPhone видає музичні звуки при згинанні

Концептом гнучкого смартфона сьогодні нікого не здивуєш. Тому що ці самі концепти і прототипи раз у раз демонструються навіть запеклими виробниками. Останній такий смартфон було представлено Lenovo ще влітку. Тепер свій варіант гнучкого смартфона представили розробники з університету Квінса. Девайс, що отримав назву WhammyPhone може стати першим гнучким смартфоном, які суміщають в собі функції музичного інструменту.

Mogees Play перетворить будь-яку поверхню на музичний девайс

Mogees Play — новий пристрій, представлений стартап-компанією Mogees з Лондона. Завдяки цьому пристрою можна будь-яку поверхню перетворити в простір для ігор, створення музики або навчання. Фізичні рухи в комбінації з програмним забезпеченням і залізом пристрою пропонують користувачам новий креативний шлях для роботи з цифровими пристроями.

Тепер цифрова гітара! від Kurv

Гра на гітарі справа нелегка, і зазвичай потрібні роки, щоб здобути цю майстерність. У результаті багато людей здаються, так і не досягнувши хороших результатів. Творці нової Kurv Guitar вважають, що прибравши деякі бар'єри, вони можуть популяризувати це мистецтво і зробити його більш доступним для широкого загалу.

Підписатися на цей канал RSS