Це цікаво знати

Як вибрати складаний ніж?

Складаний ніж з позиції чинного законодавства не є зброєю, тому його можна продавати і купувати без обмежень. Бажано купувати продукцію від відомих виробників, які надають всі супутні сертифікати. Найбільшим попитом користується колекція Victorinox Forester від компанії Victorinox, що виділяється на загальному тлі доступними цінами, надійністю і зручністю використання.

Типи і види інтернет з'єднання

Оскільки технологічний прогрес йде вперед семимильними кроками, кількість способів підключення до інтернету все множиться. У цій статті ми вирішили розглянути найбільш поширені - від 90-х до наших днів - із зазначенням переваг та недоліків кожної з технологій. По суті, провайдер зв'язку вибирається саме виходячи з особливостей тієї технології, по якій він забезпечує доступ до світової мережі.

Що таке GPS навігатор і як він працює

GPS – це глобальна навігаційна система, що складається з 24 супутників на земній орбіті. GPS технологія, дозволяє за допомогою спеціального пристрою (навігатора) визначити ваше місце розташування, незалежно від погоди і часу доби.

Що таке SEO просування?

SEO-просування – це сукупність методів по роботі з сайтом, спрямованих на підвищення рейтингу ресурсу в пошукових системах, типу Google, Яндекс та інших. Саме цей рейтинг і впливає на популярність сайту і, в кінцевому підсумку, на рівень відвідуваності сайту. Якщо ваш портал, інтернет-магазин або блог знаходиться на високих позиціях в пошуковій видачі, то ви забезпечені клієнтами / відвідувачами / замовленнями / читачами – необхідне підкреслити. У зв'язку з цим SEO оптимізація – це необхідна процедура для сучасного сайту, саме тому послуги SEO просування в Києві так затребувані у власників сайтів.

Що таке шкідливе програмне забезпечення

Шкідливе програмне забезпечення прийнято називати вірусами. Але віруси — це тільки частина різноманітного шкідливого ПО. Таких програм існує безліч: це трояни, черв'яки, шпигунські програми і багато інших, які вважаються потенційно небезпечними для вашого комп'ютера. Ми допомагаємо розібратися в класифікації і розповідаємо, як захистити свої дані.

Що таке Windows Hello

Компанія Microsoft активно просуває свою нову систему під назвою Windows Hello. Вона дебютувала в 2015 році, разом з операційною системою Windows 10. Головне її призначення — забезпечити користувачам безпечний і швидкий доступ до комп'ютера, ноутбука або мобільного пристрою без постійного введення пароля. Про головні особливості Windows Hello ми готові вам розповісти докладніше!

Що таке Bixby

Одним з нових віртуальних цифрових асистентів з штучним інтелектом, представлених в останнім часом, став Samsung Bixby. Він був розроблений в Samsung для роботи з пристроями на платформі Android. Є одним з конкурентів популярних віртуальних асистентів Siri, Cortana, Alexa і навіть Google Assistant.

Що таке веб-браузер

Безпосередньо заходячи на якийсь сайт, ми користуємося веб-браузерами: як з комп'ютерів, так і з мобільних пристроїв. З моменту створення самого першого браузера, їх з'являлося безліч. У всіх були свої достоїнства і недоліки. Але деякі змогли настільки щільно увійти в наше життя, що уявити собі роботу з іншими вже неможливо. Саме про веб-браузерах ми і вирішили поговорити докладніше!

Що таке додаток

Слово "додаток" зараз відомо кожному користувачеві мобільних девайсів. Але до додатків відносяться не тільки соціальні мережі і гри для вашого смартфона. Додатки бувають найрізноманітніші, орієнтовані як на комп'ютерні аксесуари, так і на роботу через браузер. Ми вирішили докладніше розповісти вам про те, які бувають додатки і де їх брати.

Що таке драйвера

Комп'ютер — пристрій складне. У його склад входить безліч компонентів. Ще більше пристроїв можна підключити. І для того, щоб ці пристрої і компоненти коректно працювали, потрібні драйвера. З тим, що це таке, яку функцію вони виконують і як їх встановлювати, ми і пропонуємо вам розібратися.

Підписатися на цей канал RSS