Це цікаво знати

Що таке оперативна пам'ять

Оперативна пам'ять (вона ж ОЗУ або RAM) є одним з найважливіших елементів системи вашого комп'ютера, смартфона, ноутбука, консолі або іншого складного комп'ютерного пристрою. Вона відповідає за швидкість роботи і завантаження додатків і операційної системи в цілому. Саме про неї ми і вирішили розповісти вам докладніше.

Що таке процесор

Кожен комп'ютер оснащений процесором. А також кожен смартфон, ігрова приставка, плоский телевізор і будь-яке інше складне комп'ютерний пристрій. Процесор називають мозком комп'ютерного девайса, тому що абсолютно всі, навіть найпростіші, процеси проходять через нього. Ми пропонуємо вам розібратися з тим, що це таке і яке значення відіграє кількість ядер процесора.

Що таке ZigBee

Існує безліч різновидів бездротових мереж, призначених для передачі інформації між девайсами і зв'язування пристроїв між собою. Однією з таких є ZigBee. Це персональна бездротова мережа (WPAN), менш поширена в широких колах, ніж Bluetooth, але при цьому працює з підвищеною безпекою. Ми допоможемо вам більше дізнатися про мережевий специфікації ZigBee в нашій статті!

Що таке бездротові технології

Завдяки бездротових технологій сучасний користувач цифрових і мобільних пристроїв не пов'язаний проводами. Нам не потрібно носити з собою купу кабелів, щоб вийти в інтернет, зателефонувати знайомому чи передати якийсь файл на інший пристрій. вони оточують і допомагають полегшити наше життя. Так давайте розберемося з тим, що це і які різновиди зустрічаються.

Що таке Siri

Ера віртуальних голосових помічників почалася з Apple Siri. Асистент, здатний контактувати з користувачем і навчатися, став настільки популярний, що ідею підхопили інші відомі компанії, такі як Google, Amazon і Microsoft. Тому настав час поговорить про те, що ж представляє із себе Siri.

Що таке біометричні технології

Багато виробників високотехнологічних девайсів сьогодні використовують різні біометричні сенсори. Вони допомагають захищати пристрою і дані, з ними можна швидко отримувати доступ до захищених додатків. В основі біометричних сенсорів лежать біометричні технології, про які ми і хочемо вам розповісти.

Що таке голосовий помічник Cortana

Сьогодні кожен поважаючий себе розробник операційних систем для комп'ютерів, мобільних девайсів і розумних гаджетів створює власного віртуального помічника для користувача. У компанії Microsoft, відомої пакетом Office і операційною системою Windows, таким помічником стала Cortana. Давайте познайомимося з нею ближче!

Що таке операційна система Windows

Операційна система Windows відома практично кожному. Вона є однією з найпопулярніших комп'ютерних, але встановлюється і на смартфони, планшети, різні вбудовані системи, розумні девайси. Історія розвитку цієї операційної системи велика. Найбільш актуальна на даний момент версія Windows 10, адаптована під різні пристрої.

Які бувають пристрої що носяться

Девайсом що носиться можна назвати будь-який пристрій, яке користувач носить на своє тіло. Ні, смартфон в кишені не рахується. Носи пристрій надягається на ваше тіло: це і фітнес-браслет на зап'ясті, і навушники-намисто, і "розумна" одяг. настав час докладніше поговорити про те, які девайси зустрічаються в цій категорії і навіщо вони потрібні.

Що таке фітнес-трекер

Фітнес-трекери (їх також називають трекери активності) являють собою пристрої, призначені для відстеження та збору даних, пов'язаних зі спортивною навантаженням. Спочатку термін застосовувався по відношенню до розумних годинах, оснащеним необхідними для моніторингу сенсорами. Але сьогодні фітнес-трекери займають власну нішу серед високотехнологічних девайсів.

Підписатися на цей канал RSS