Це цікаво знати

Що таке шкідливе програмне забезпечення

Шкідливе програмне забезпечення прийнято називати вірусами. Але віруси — це тільки частина різноманітного шкідливого ПО. Таких програм існує безліч: це трояни, черв'яки, шпигунські програми і багато інших, які вважаються потенційно небезпечними для вашого комп'ютера. Ми допомагаємо розібратися в класифікації і розповідаємо, як захистити свої дані.

Що таке Windows Hello

Компанія Microsoft активно просуває свою нову систему під назвою Windows Hello. Вона дебютувала в 2015 році, разом з операційною системою Windows 10. Головне її призначення — забезпечити користувачам безпечний і швидкий доступ до комп'ютера, ноутбука або мобільного пристрою без постійного введення пароля. Про головні особливості Windows Hello ми готові вам розповісти докладніше!

Що таке Bixby

Одним з нових віртуальних цифрових асистентів з штучним інтелектом, представлених в останнім часом, став Samsung Bixby. Він був розроблений в Samsung для роботи з пристроями на платформі Android. Є одним з конкурентів популярних віртуальних асистентів Siri, Cortana, Alexa і навіть Google Assistant.

Що таке веб-браузер

Безпосередньо заходячи на якийсь сайт, ми користуємося веб-браузерами: як з комп'ютерів, так і з мобільних пристроїв. З моменту створення самого першого браузера, їх з'являлося безліч. У всіх були свої достоїнства і недоліки. Але деякі змогли настільки щільно увійти в наше життя, що уявити собі роботу з іншими вже неможливо. Саме про веб-браузерах ми і вирішили поговорити докладніше!

Що таке додаток

Слово "додаток" зараз відомо кожному користувачеві мобільних девайсів. Але до додатків відносяться не тільки соціальні мережі і гри для вашого смартфона. Додатки бувають найрізноманітніші, орієнтовані як на комп'ютерні аксесуари, так і на роботу через браузер. Ми вирішили докладніше розповісти вам про те, які бувають додатки і де їх брати.

Що таке драйвера

Комп'ютер — пристрій складне. У його склад входить безліч компонентів. Ще більше пристроїв можна підключити. І для того, щоб ці пристрої і компоненти коректно працювали, потрібні драйвера. З тим, що це таке, яку функцію вони виконують і як їх встановлювати, ми і пропонуємо вам розібратися.

Що таке кодеки

Багато користувачів комп'ютерів стикалися з проблемами при перегляді відео або прослуховування аудіо в різних плеєрах. Тобто звук і немає відео, то просто виникають перешкоди. Найчастіше справа не в тому, що файл попався битий, а в тому, що у вас бракує відповідних кодеків. Так що ж таке кодеки, як вони працюють і чи можна без них обійтися? Розповідаємо!

Що таке материнська плата

Одним з найважливіших елементів комп'ютера є системна, вона ж відома як материнська, плата. Ця текстолитовая пластина з припаяними до неї мікросхемами і роз'ємами виконує складальну функцію, об'єднуючи всі інші елементи комп'ютера. без материнської плати не зібрати ні комп'ютер, ні смартфон, ні будь-яке інше складне пристрій. Вона — основа всього.

Відеокарта, що це?

Комп'ютер виконує безліч складних завдань, запускаючи різні процеси і обробляючи інформацію. Відеокарта служить для обробки графічної інформації і подальшого виведення одержуваної картинки на монітор комп'ютера або екран ноутбука. пропонуємо вам докладніше розібратися з призначенням і пристроєм сучасної відеокарти в нашій статті!

Що таке оперативна пам'ять

Оперативна пам'ять (вона ж ОЗУ або RAM) є одним з найважливіших елементів системи вашого комп'ютера, смартфона, ноутбука, консолі або іншого складного комп'ютерного пристрою. Вона відповідає за швидкість роботи і завантаження додатків і операційної системи в цілому. Саме про неї ми і вирішили розповісти вам докладніше.

Підписатися на цей канал RSS