Що таке SEO просування?

SEO-просування – це сукупність методів по роботі з сайтом, спрямованих на підвищення рейтингу ресурсу в пошукових системах, типу Google, Яндекс та інших. Саме цей рейтинг і впливає на популярність сайту і, в кінцевому підсумку, на рівень відвідуваності сайту. Якщо ваш портал, інтернет-магазин або блог знаходиться на високих позиціях в пошуковій видачі, то ви забезпечені клієнтами / відвідувачами / замовленнями / читачами – необхідне підкреслити. У зв'язку з цим SEO оптимізація – це необхідна процедура для сучасного сайту, саме тому послуги SEO просування в Києві так затребувані у власників сайтів.

Як працює команда SEO-фахівців?

Насправді, робота команди оптимізаторів цілком і повністю залежить від того, що до цього робили ви. Багато власників сайтів просто копіюють матеріал з чужого сайту – в даному випадку фахівцям належить велика робота: від написання контенту до його кінцевої оптимізації. Окрема проблема – це дизайн сайту, який все ще не можуть освоїти початківці вебмастера, тут теж має бути виправлення багатьох частин сайту.

Так що скласти загальну картину досить складно, але цілком точно можна сказати, що входить в обов'язки SEO-фахівця:

 1. Оптимізація тексту. По-перше, складається семантичне ядро сайту: це можуть робити і вручну, і за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. По-друге, йде оптимізація тексту: робота з формою матеріалу, з вмістом і наповненням його ключовими словами і анкорами, додавання в текст зображень, відео тощо.
 2. Підвищення посилальної маси. Щоб пошукової робот сприймав ваш сайт в пріоритетною формою, сайт повинен володіти « вагою &raquo ;, тобто великою кількістю посилань. Коли робот бачить, що на ваш сайт посилаються тисячі інших сайтів, то він цілком може посунути сайт на перші позиції.
 3. Поліпшення поведінкового фактора. Мабуть, головний сучасний параметр для пошукової системи. Фахівці SEO-просування повинні створити сайт ідеальним для відвідувачів: зробити зручну навігацію, додати матеріалу правильну форму, робити перелинковки і багато іншого. Якщо ваш сайт буде максимально приємним з точки зору поведінкового фактора, з точки зору відвідувача, то ви гарантовано займете лідируючі місця в пошуковій видачі.

Взагалі робіт, що проводяться командою фахівців, значно більше, вищезгадані – це лише основний пласт робіт. Плюс, не забуваємо, що кожен сайт – це унікальна історія, тому потрібно правильно вибирати веб-студію, яка організовує грамотне SEO-просування.

Що таке грамотне SEO-просування? Як вибрати команду?

Погодьтеся, що ви не зрозуміли те, що написано трохи вище? У цьому немає нічого страшного, страшно буде, якщо ви доручіть цю справу непрофесіоналам або шахраям.

Грамотне SEO-просування

Хороша команда:

 • постійно « розмовляє » з вами, обговорює всі деталі роботи;
 • складає індивідуальний алгоритм дій, характерний тільки для вашого сайту;
 • намагається чітко дотримуватися бюджету, не нав'язуючи вам нічого додатково;
 • використовує якісні сервіси для розкручування і просування.

Погана:

 • бере гроші і мовчить, не враховує побажання клієнтів;
 • використовує шаблонну стратегію розвитку для будь-якого типу сайтів;
 • задіє старі і непотрібні для сучасних сайтів сервіси

Головна відмінність хорошої команди від поганої в тому, що перша використовує « Біле » SEO: воно не шкодить сайту, є цілком об'єктивним і єдиним методом розкрутки, позитивно сприймається пошуковими системами. А ось погана команда задіє саме « Чорне » SEO: сателіти, СПАМ та інші « ефективні » методи, завдяки яким ваш сайт дуже швидко потрапить в бан пошукових систем, після якого вам вже ніхто не допоможе в просуванні сайту. Так що намагайтеся уважніше відноситься до вибору команди: читайте відгуки, зверніть увагу на термін діяльності, скільки років фірма просуває сайти, на методологію роботи. Виберіть грамотних SEO-фахівців, і вам не доведеться більше думати про те, як розкрутити свій сайт.

 

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

1 Коментар

 • Поля
  Поля Вівторок, 09 січня 2018, 18:01

  Я сама недавно стала изучать seo продвижение, чтобы повысить позиции своего сайта в интернете. Очень сложно сделать все правильно в первый раз. Но я стараюсь.

  Коментувати

Залишити коментар